▷ Severin SM 9495 apžvalga

Severinas SM 9495

Mūsų apžvalga

1. Talpa

Elektrinis pieno putotojas „Severin SM 9495“ yra vidutinės klasės, kurių dabar mes atskleisime ypatumai ir spektaklis nustatyta per „QualiS Scelere.it“ atliktus bandymus.
Severinas SM 9495
Pradėkime nuo talpa pieno indo viduje, o tai lemia gana mažas: nebus galima paruošti didelių kiekių karšto pieno ar pieno putos.
Kaip matote iš šios nuotraukos, nerūdijančio plieno talpykloje iš tikrųjų yra dvi didžiausio užpildymo kiekio priemonės:

  • Apatinis ženklas didžiausias lygis: kad pienas būtų putotas, lygus 120 ml
  • Viršutinis ženklas didžiausias lygis: kad pienas būtų pašildytas, lygus 180 ml

„Severin SM9495“ talpykla su vidiniu indikatoriumiTurėkite omenyje, kad paprastai su 100 ml pieno galite gauti putos kapučinui, todėl šis pieno putotojas leis paruošti gausų putojimą. vienam kapučino vienu metu tai nebus idealus pasirinkimas skubantiems greitai paruošti daugiau kapučino ryte: šiuo atveju rekomenduojame rinktis kitus talpesnius modelius.

2. Struktūra

Mūsų vertinimas dėl šio elektrinio pieno putojimo struktūros yra teigiamas: šis produktas jis nėra ypač didelis, todėl galite palikti jį lentynoje, neužimdami per daug vietos virtuvėje.
Pieno putotojo „Severin SM 9495“ struktūrą sudaro:

  • Centrinis korpusas su kabeliu yra Įjungimo mygtukas: plastiko, su neslidžios kojos. Struktūra yra labai stabili ir pieno putotojas naudojimo metu jis neskleidžia vibracijos pavyzdžiui, rizikuoti judėti ant paviršiaus, kuriame jis yra palaikomas, galbūt rizikuoti nukristi
  • Indelis į Nerūdijantis plienas, kuris telpa į šildymo pagrindo vidų. Tam nereikia skirti ypatingo dėmesio, nes jį galima pastatyti ant pagrindo bet kurioje 360 ​​° padėtyje

Šio pieno putojimo dangtelis nėra skaidrus, todėl neleidžia stebėti, kas vyksta indo viduje, nors turime pasakyti, kad tai nėra ypač rimtas trūkumas, atsižvelgiant į tai, kad yra akustinių signalizacijų, kurias aptarsime vėliau.
„Severin SM 9495“ dangtelio nuėmimas

3. Funkcijos

Šio pieno putotojo funkcijos yra priimtinos, tačiau nėra ypač pažangios, iš tikrųjų šis produktas tai nesuteikia galimybės pasirinkti temperatūros, kuris yra įmanomas kituose to paties gamintojo aukščiausios klasės pieno putose. Todėl, norėdami gauti optimalius rezultatus, turėtumėte vadovautis tik pieno kiekiais, rekomenduojamais instrukcijų knygelėje.
„Severin SM9495“ uždegimas
Būtinos funkcijos, kurias rasite šiame pieno putojant:

  • Įjungimo garso indikatorius: įsijungia iškart paspaudus įjungimo / išjungimo mygtukas
  • Automatinis išjungimas: kai pienas yra pakankamai karštas ir putotas, prietaisas išsijungia ir skleidžia kitus akustiniai signalai

Mes taip pat pabrėžiame, kad naudodami šį modelį galite abu kalno kad paprasčiausiai užkaisti pieno, su dviem ratais, kuriuos galite pasirinkti iš plieninės taros.
„Severin SM9495“ dangtelis su dviem ratais pienui putoti ir šildyti

  • Lygus ratas: patiekia pienui pašildytiįpilkite į indą iki viršutinės ribos (apie 180 ml)

Severin SM9495 su ratuku pienui pašildyti

  • Dantytas ratas: leidžia jums putoti pieną, kurią specialiai supilsite į indą iki apatinio lygio (apie 120 ml)Severin SM 9495 su ratuku pieno putojimui

4. Naudojimo praktiškumas

Atliktų bandymų metu „Severin SM 9495“ pasirodė daug lengva naudoti ir patikima, dėl šios priežasties jis gauna teigiamą naudojimo praktiškumo įvertinimą.
Pirmiausia pažymime, kad pieno putotojas yra nuimamas ir plieninis konteineris gali būti plaudavo abu rankomis kad į indaplovė. Todėl valymas yra labai paprastas ir nesudaro jokių sunkumų.
Mes taip pat pranešame apie neslidžios kojos, kurie neleidžia pieno putotojui judėti, net jei šiuo klausimu primename, kad veikiančio variklio skleidžiama vibracija yra labai maža.
Severin SM 9495 pėdos ir kabelio išėjimas
skaidrus tamsaus plastiko dangtelis taip pat veikia kaip aksesuaro laikiklis: tokiu būdu tikimybės, kad du ratai kaitinti ir putoti pieno netenkama yra labai maža.
Šiose nuotraukose parodome skyrių aksesuaro laikiklis gautas dangtelyje.
„Severin SM9495“ dangtelis su įstatytais ratais
„Severin SM“ įkišant ratus ant dangčio
Tačiau, kita vertus, mes dar kartą primename, kad dangtis būtų buvęs patogesnis, jei jis būtų pagamintas iš skaidraus plastiko, nes būtų galima aiškiau pamatyti pieno būklę indo viduje.
Galiausiai pastebime, kad šis prietaisas joje nėra indikatorių ir kabelių ritės.

5. Spektaklis

Galiausiai panagrinėkime spektaklis Severin SM 9495, šį aspektą įvertinome teigiamai dėl indukcijos technologija naudojamas, o tai leidžia per trumpesnį laiką pakaitinkite ir suputokite pieną palyginti su pieno putotojais, kurie naudoja atsparumą.
Indukcinis pieno putotojas „Severin SM 9495“
Be to galia šio modelio yra aukštas ir lygus 500 vatųir tai taip pat prisideda prie karšto pieno ar pieno putos paruošimo laiko pagreitinimo, nors pažymime, kad vis tiek reikės maždaug 2 minutės pienui pakaitinti ir putoti.

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas