▷ „Skullcandy Hesh 3“ apžvalga

„Skullcandy Hesh“ 3

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis „Bluetooth“ ausines

1. Spektaklis: Įvertinta 8 iš 10

„Skullcandy“ yra prekės ženklas, kuriam nuo pat įkūrimo 2000-ųjų pradžioje labai pasisekė, daug dėmesio skiriant ne tik savo produktų kokybei, bet ir patraukliam dizainui visoms amžiaus grupėms. „Skullcandy Hesh 3“ yra „Bluetooth“ modelis vidutinės klasės kurio techninės charakteristikos apskritai yra geros. Ten dažnio atsakas išlieka absoliučiai standartinių verčių ribose, apimantis spektrą tarp 20 ir 20 000 Hz, kuris yra visas diapazonas, kurį suvokia žmogaus ausis. Net jei kai kurie produktai siūlo didesnį išplėtimą, reikia pasakyti, kad jie paprastai parduodami daug aukštesne kainų riba. L ‘varža atitinka 33 omai, teigiamas faktas, garantuojantis aiškų garsą net esant gana dideliems garsams. Vietoj to bosą palaiko vairuotojas skersmuo 40 mm, visiškai vidutinis tokio tipo modeliui.
Todėl apskritai galite tikėtis gero garso perteikimo, trapumo ir švarumo, net atsižvelgiant į įvairius muzikos žanrus.

„Skullcandy Hesh 3“ pasirodymas

2. Mityba: įvertinta 9 iš 10

„Skullcandy Hesh 3“ išties stebina analizuojant jų autonomiją. Nepaisant to, kad jie yra vidutinės klasės produktai, iš tikrųjų jiems pavyksta pasiūlyti iki 22 valandų atkūrimo nepertraukiama muzika, nepaprastai teigiamas veiksnys tiems, kurie dažnai juda ir ieško prietaiso, kuris gali išlikti aktyvus ilgiau nei kelias valandas. Be to, greitas įkrovimas, kuris užtikrina maždaug 4 valandų autonomiją tik įkraunant 10 minučių. Tai daroma, kaip ir daugumoje kitų „Bluetooth“ modelių, naudojant a kabelis USB, įtraukta į pakuotę.

„Skullcandy Hesh 3“ kabelio jungtis

Jei viso to nepakaktų, galiausiai pabrėžiame galimybę naudoti šias ausines taip pat naudojant ryšį su 3,5 mm lizdo laidas, taip pat yra pakuotėje.

3. Funkcijos: Įvertinimas 8 iš 10

Kalbant apie galimas funkcijas, „Skullcandy Hesh 3“ nepateikia ypatingų staigmenų. Kaip ir beveik visos „Bluetooth“ ausinės, iš tikrųjų jos turi mikrofonas integruotas, kuris leidžia jums valdyti skambučių ir naudoti i balso komandos su savo išmaniuoju telefonu.

„Skullcandy Hesh 3“ funkcijos

Valdikliaimaitinimas ir tai išjungti pačių ausinių, norėdami sureguliuoti apimtis, navigacija tarp jo paties muzikinių takelių Pauzė ir atsigavimas dainos atkūrimo, atsakyti arba Aš atsisakau gaunamų skambučių. Yra ir nedidelis LED lemputė kuris leidžia lengvai pamatyti, pavyzdžiui, kai ausinės veikia „Bluetooth“ poravimo režimu arba kai baigiasi akumuliatoriaus įkrovimas.„Skullcandy Hesh 3“ LED indikatorius
Jų nėra vietoj a „Micro SD“ kortelių skaitytuvas tai yra FM imtuvas radijo, bet ir tarp vidutinės klasės produktų, tai nėra įprasti papildymai, todėl šio modelio nebaudžia.

4. Struktūra: įvertinta 8 iš 10

„Skullcandy Hesh 3“ yra modelis uždara per ausis, kuris siūlo gerą komforto lygį ir a diskretiška izoliacija akustiniai, nors jie neturi aktyvios triukšmo slopinimo funkcijos (t. y. triukšmo mažinimo). uždaras paviljonas tai yra pliusas ne tik tiems, kurie naudojasi šiomis ausinėmis judėdami, bet ir visų pirma darbo aplinkoje, kur yra didelė rizika sutrikdyti tame pačiame kambaryje esančius žmones klausantis garsios muzikos.

„Skullcandy Hesh 3“ struktūra
Be to, dėl ausų struktūros ilgos klausymo sesijos tikrai yra malonesnės, garantuojančios aukštesnį komforto lygį nei modeliai ant ausų, kurie spaudžia tiesiai ant paviljono. Kalbant apie konstrukcijos kokybę, šios ausinės nesudaro įspūdžio, kad jos nėra labai tvirtos: medžiagos iš tikrųjų yra tvirtos, o aliuminio juosta užtikrina didesnį ilgaamžiškumą.

5. Komfortas: įvertinta 8,5 iš 10

Puiki „Skullcandy Hesh 3“ stiprybė tikrai yra svoris, neįtikėtinai sumažintas turint omenyje, kad tai yra uždaras per ausis modelis, paprastai didesnis ir sunkesnis nešioti. Tiesą sakant, bendras svoris tik ateina 200 g, vertė mažesnė už daugelio konkurentų vertę. Tegul aš paviljonai kadgalvos juosta, be to, jie yra padengtas sintetinės medžiagos, labai minkšta, todėl labai patogu naudoti net ilgesnį šių ausinių naudojimą.

„Skullcandy Hesh 3“ komfortas
Galiausiai, dėka paviljonų, kurie gali būti abu sulankstytas kad pasisuko, „Skullcandy Hesh 3“ transportuoti yra labai lengva, taip pat tinka tiems, kurie dažnai būna kelyje (net jei, skirtingai nei kiti šios kainų grupės produktai, nėra apsauginio dėklo).

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos