▷ „TP-Link Neffos X9“ apžvalga

„TP-Link Neffos X9“

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis išmanųjį telefoną

1. OS ir atnaujinimai: Įvertinta 9 iš 10

„TP-Link Neffos X9“ yra išmanusis telefonas vidutinio ir žemo diapazono kuris išnaudoja a pažangi operacinė sistema už prieinamą kainą. Paleistas 2018 m., Šis modelis iš tikrųjų montuojamas „Android 8.1“leidžianti prieigą prie daugumos programų „Google Play“ parduotuvė. Naudojama patentuota sąsaja yra NFUI 8.0, sukurta pasirodyti intuityvus ir lengva naudoti. Šiuo metu nėra informacijos apie galimą būsimą galimybę atnaujinti šį modelį į „Android 9.0“, tačiau jį vis tiek bus galima atsisiųsti atnaujinimai ilgam, susijęs ne tik su individualiomis programomis, bet ir su saugumas ir prietaisų apsaugos sistemos. Tačiau atminkite, kad operacinė sistema nėra vienintelis parametras, į kurį reikia atsižvelgti vertinant suderinamumą su „Play Store“ programomis, nes aparatinės įrangos komponentų našumas taip pat vaidina labai svarbų vaidmenį, ypač žaidimuose, kuriems reikalingas aukšto lygio našumas.„TP-Link Neffos X9“ operacinė sistema

2. Ekranas: įvertinta 8,5 iš 10

„TP-Link Neffos X9“ ekranas pagamintas naudojant technologijas IPS skystųjų kristalų ekranas, leidžiančią puikų spalvų perteikimą ir labai platų žiūrėjimo kampą, kuris leidžia išvengti vaizdo iškraipymo net tada, kai prietaisas nėra tiksliai pastatytas priešais vartotoją. 5,99 colio dydis su a HD + raiška (1440 x 720 taškų) ir tankis 269 ​​ppi garantuokite gerą vaizdo kokybę, taip pat pakaks filmams ir serialams mėgautis kelyje. Taip pat integruota yra funkcija, leidžianti apsaugoti mėlyną šviesą, kuri vis labiau populiarėja tarp tų, kurie naudojasi savo išmaniuoju telefonu vakare ar tamsioje aplinkoje. The 2.5D dizainas, tai yra su šiek tiek suapvalintais kampais ir apsauga „Gorilla Glass“, kuris užtikrina didesnį ekrano atsparumą įbrėžimams ir smūgiams. Be to, į pakuotę dedama apsauginė plėvelė ir minkštas silikono dangtelis.„TP-Link Neffos X9“ ekranas

3. Kamera: įvertinta 7,5 iš 10

Nepaisant mažos kainos, „TP-Link Neffos X9“ skiria pakankamai daug dėmesio kameroms, įrengimui trys skirtingi jutikliai, du gale ir vienas priekyje. Todėl galima pasinaudoti dviguba pagrindine kamera iš 13 + 5 Mp, specialiai sukurta patobulinti portretai, kol aš vaizdo įrašą galima nušauti maksimalia skiriamąja geba „Full HD“ 30 kadrų per sekundę greičiu. Priekinis jutiklis iš 8 mp jis taip pat sukurtas siekiant pasiūlyti aukštos kokybės portretus dėka integracijos su programine įranga Dirbtinis intelektas kuris leidžia jums akimirksniu patobulinti savo autoportretas. Mes taip pat prisimename, kad yra vienas „Pro“ režimas kuris leidžia rankiniu būdu koreguoti daug skirtingų parametrų, kaip ir skaitmeniniame fotoaparate.„TP-Link Neffos X9“ kameraKita reta funkcija, kurią galima rasti biudžeto modeliuose, yra atrakinimas per Veido atpažinimas, kuris įdiegia papildomą vartotojų apsaugos lygį.

4. Aparatūra: įvertinta 7,5 iš 10

„TP-Link Neffos X9“ aparatinės įrangos komponentai atitinka prietaiso kainų diapazoną. Visų pirma „MediaTek MT6750“ procesorius yra aštuntoji šerdis, galinti pasiekti a laikrodžio dažnis daugiausia 1,5 GHz, tinka pagrindinė veikla, bet nepakanka kai kurioms sudėtingesnėms programoms. Ten 3 GB RAM tai leidžia sklandžiai naudoti įvairias programas tuo pačiu metu, ypač dažniausiai naudojamas programas, įskaitant, pavyzdžiui, skirtas socialinės žiniasklaidos valdymui, naršymui internete ar žemėlapių paieškai. Ten saugojimo talpa ir 32 GB, pakanka įdiegti nemažai programų, o kortelė gali būti naudojama failams išsaugoti „Micro SD“ didžiausio dydžio 128 GB, daugiau nei tinka daugumai vartotojų.„TP-Link Neffos X9“ aparatinė įrangaTen baterija turi talpą 3060 mAh, palaiko greitas įkrovimas ir idealiai tinka užtikrinti ilgą produkto tarnavimo laiką, išlaikant daugiau nei 80% jo talpos po 500 įkrovimo ciklų.

5. Jungiamumas: įvertinta 7,5 iš 10

Galimų jungčių požiūriu, „TP-Link Neffos X9“ siūlo keletą įdomių funkcijų, palyginti su konkurentais. Iš tikrųjų tai yra prietaisas Dviguba juosta, kuris gali užtikrinti greitą ir stabilų interneto ryšį. Jame taip pat yra „Bluetooth“ 4.1, standartas, užtikrinantis kitų belaidžių signalų sukeliamų trukdžių sumažėjimą. Jo trūksta technologija NFC, tačiau tai nėra ypatingas apribojimas daugumai vartotojų.„TP-Link Neffos X9“ jungtysKalbant apie laidinius ryšius, galima pasinaudoti uostu Mikro USB tiek įkrovimui, tiek duomenų perkėlimui iš kompiuterio. Taip pat primename, kad šis modelis palaiko funkcionalumą Dviguba SIM kortelė, tačiau tai neleis jums pasinaudoti „Micro SD“ kortele, kad padidintumėte atminties talpą.
„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos