▷ „Trotec TTK 40 E“ apžvalga

„Trotec TTK 40 E“

„Trotec TTK 40 E“: mūsų ženklai yra lemiami veiksniai renkantis oro sausintuvą

1. Kursas: Įvertinta 7 iš 10

„Trotec TTK 40 E“ asortimentas yra gerai įvertintas, tačiau tikrai žemesnis nei kitų rinkoje esančių modelių, nes kai kurios jo savybės atrodo šiek tiek pribloškiančios ir neįtikinamos. Panagrinėkime konkrečiai trys elementai šio modelio, kuris sudaro galutinę klasę srauto koeficiento:

  • Dehumdifikacijos pajėgumai: „Trotec TTK 40 E“ gali garantuoti iki 14 litrų per dieną, tai tikrai yra naudingi duomenys, jei atsižvelgsite į kainų diapazoną, į kurį įterptas šis modelis, bet tik tuo atveju, jei turite drėgnomis sąlygomis kad nepateikti specifinio kritiškumo arba procentai yra per dideli. Tokiu atveju tokio tipo modelis negalėtų išgauti ir išmesti visos aplinkoje esančios drėgmės.
  • Kvadratinė medžiaga, kuriai ji tinka: šis oro sausintuvas gali efektyviai veikti ant paviršiaus iki maždaug 25 m² ploto. Jis taip pat puikiai tinka didesnėms patalpoms, tačiau drėgmės lygis nėra per didelis. Priešingai, jis taip pat gali būti naudojamas aplinkoje, kurios paviršiaus plotas yra mažesnis, nei nurodyta, tačiau drėgmės procentas yra labai didelis.
  • Galia ir suvartojimas: tai yra elementas, kuris labiausiai prisideda prie ne per aukšto pažymio paskyrimo. „Trotec TTK 40 E“ galia yra 340 W, vertė atrodo mažiau patogi nei kiti rinkoje esantys modeliai, kurie tuo pačiu suvartojimu leistų iš oro išgauti didesnę drėgmės procentinę dalį (tačiau galbūt turi mažiau funkcijų arba turi mažesnę vandens surinkimo talpą).

2. Funkcijos: Įvertinimas 6 iš 10

„Trotec TTK 40 E“ oro sausintuvo funkcinis koeficientas negalėjo pasiekti aukštesnio balo, nei buvo paskirtas, nes šis modelis, kaip rodo ir žemas kainų diapazonas, į kurį jis įdėtas, pasižymi tuo, kad yra labai paprasta ir būtina. Tiesą sakant, skalbimo funkcijos nėra, tai yra specifinė skalbinių džiovinimo funkcija, nors reikia nurodyti, kad „Trotec TTK 40 E“, kaip ir bet kuris kitas oro sausintuvas, vis tiek gali prisidėti prie skalbinių džiovinimo, tačiau tikrai mažiau laiko. modeliai su tam skirta funkcija. Kaip nėra specialios oro valymo per specialų filtrą funkcijos, tačiau oro sausintuvas paprastai yra prietaisas, galintis „išvalyti“ aplinką, išvengti pelėsių ir bakterijų susidarymo (kurį sukelia būtent drėgmė). . Vietoj to teikia „Trotec TTK 40 E“ šias funkcijas:

  • Automatinis elektroninis atitirpinimas: šio įrankio dėka oro sausintuvas sugeba dirbti net esant žemiausiai temperatūrai ir, tiksliau, iki 2 ° C
  • Greičio pasirinkimas: atsižvelgiant į drėgmės sąlygas erdvėje, kurioje galima sausinti orą, galima pasirinkti 2 skirtingi ventiliatoriaus greičiai

3. Praktiškumas: Įvertinta 8 iš 10

„Trotec TTK 40 E“ už gerą įvertinimą gavo praktiškumo faktorius nuo jo naudoti, ypač kasdien, tai iš tikrųjų pasirodo daug patogu ir paprasta. Daugiausia jis nelaimi dėl savo lygio triukšmas kuris liudija 43 db, vertė šiek tiek didesnis nei vidutiniškai yra sausintuvuose, turinčiuose panašią ar net identišką sausinimo galią ir galią. Tačiau atsižvelgiant į išmetamųjų dujų tipą, šis modelis suteikia patogumo dvigubos kondensacijos pašalinimo sistema, in tankas (truputį’ mažas, 3,5 l) arba nuolat, per konkretų vamzdelis. Be to, šis sausintuvas jis bus automatiškai sustabdytas, kai vandens surinkimo bakas bus pilnas, siekiant išvengti vandens perpildymo lauke ir žalos ar nepatogumų. Galiausiai „Trotec TTK 40 E“ yra įrengtas a programuojamas laikmatis, kuri vis dėlto veikia svarbiau nei kiti modeliai: įjungus prietaisą, galite nuspręsti, kiek laiko jis turėtų veikti, o pasibaigus laikui, oro sausintuvas išsijungs; todėl negalėsite nuspręsti, kada jis turėtų pats įsijungti ir išsijungti, nes tai įmanoma padaryti su pažangesniais (ir dar brangesniais!) modeliais. Kalbant apie priežiūra, tai pateikiama pakankamai greita ir praktiška galimybė išgauti ir išskalauti sausintuvo vidinį filtrą.

4. Dydis ir dizainas: Įvertinta 9 iš 10

„Trotec TTK 40 E“ yra gerai įvertintas pagal dydį ir dizainą dėl kelių priežasčių, kurias mes dabar išsamiai paaiškinsime. Pirma, jis turi paprastas ir diskretiškas dizainas, baltos struktūros su profiliais ir detalėmis tamsiai pilka spalva, lengvai pritaikoma prie skirtingų baldų rūšių, nesvarbu, ar tai namai, rūsys ar biuras. Jos dydžio, be to, jie yra gana kompaktiškas ir susideda iš maždaug 22 cm ilgio, apie 35 pločio ir mažesnio kaip 50 cm aukščio, su a svoris kad klaidžioja apie 10 kg. Norint laikyti ar perkelti oro sausintuvą iš vieno kambario į kitą, jie yra numatyti dvi rankenos ir patogu ratukai kurie palengvina šią operaciją, o tam, kad prietaisas būtų visada tvarkingas, yra specialus kabelio dėklas integruota į mašinos kėbulą.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos