▷ 20 populiariausių pažinčių svetainių

Į kurią pažinčių svetainę turiu užsiregistruoti?

Pastaraisiais metais pažinčių svetaines ir programas romantiškas ir ne tik matė eksponentinį augimą. Tai neabejotinai yra aiškus laikų ženklas, nes vis daugiau socialinių sąveikų persikėlė į internetą, tačiau perėjimas iš realaus į virtualų gyvenimą nebūtinai viską palengvino. Iš tiesų, norint sėkmingai naudotis šiomis paslaugomis, jos yra būtinos strategijas šiek tiek skiriasi nuo realaus gyvenimo, ir daugeliui žmonių stresas prisitaikant prie naujos terpės kelia didelį nusivylimą.
Porų pažinčių svetainėViena pirmųjų problemų yra ta, kad pasiūla sektoriuje yra labai turtinga, tai yra, yra nesuskaičiuojama daugybė svetainių pažinčių ir susijusių programų, o skirtumas tarp vienų ir kitų dažnai nėra akivaizdus. Vis dėlto yra skirtumų, o vieniša širdis, norinti pradėti ieškoti nedidelės kompanijos, kyla pati pirmoji problema, kai reikia kreiptis į savo norus atitinkančią paslaugą. Tiesą sakant, kai kurios svetainės yra skirtos auditorijai, ieškančiai lengvesnių ir atsitiktinių susitikimų, o kitos rimtai atsižvelgia į misiją padėti žmonėms rasti savo gyvenimo draugą.
Negana to: didesniu ar mažesniu mastu prieiga Visos paslaugos dažnai reikia pažinčių svetainės siūlomų mokėti o laisvo naudojimo lygis skirtinguose tinkluose skiriasi. Tiesą sakant, kai kurios paslaugos leidžia vartotojams lengvai bendrauti tarpusavyje net nepriverčiant mokėti, kitos riboja bendravimo ir sąveikos galimybes tik mokantiems vartotojams.
LGBT pažinčių svetainėNegalime pamiršti tokio svarbaus aspekto kaipįtraukimas pažinčių svetainės, tai yra, kiek paslauga atsižvelgia į visų tų (labai daug) žmonių, kurie neieško griežtai heteroseksualių santykių, poreikius. Taigi, jei pateksite į vieną iš daugelio LGBT abėcėlės raidžių, jums reikės pažinčių svetainės, kurioje būtų galima ieškoti homoseksualūs ar biseksualūs partneriai ir idealiu atveju, tobulame pasaulyje, net keista, trans, genderfluid, genderflexible ir pan.
Tai atrodo paprastas dalykas, tačiau todėl pastebime, kad net pasirinkti norus atitinkančią pažinčių svetainę nėra savaime suprantamas dalykas, trumpai tariant, viena neverta kitos.
Pabandykime išsiaiškinti ir sužinoti, kokie yra pagrindiniai pažinčių svetainių bruožai, uždaryti pasirinkus įvairiai auditorijai tinkamus portalus.

1. Referentiniai vartotojai

Ne visos pažinčių svetainės yra sukurtos vienodos, todėl yra ir t vieną vakarą flirtuoti ir tie, skirti rimti santykiai ir įsipareigojo. Tačiau šiuo požiūriu įvairių portalų bendravimas ne visada yra visiškai aiškus: tikslas yra pritraukti abonentus, tiek atsakančius į tipiško vartotojo profilį, tiek tuos, kurie galbūt ieško kažko kito, bet tuo tarpu užsiregistruoja , gerai nežinodami, ką ras. Treniruotai akiai vis dėlto bus lengva suprasti per labai trumpą laiką, jei patekote į reikiamą vietą.

Santykių tipai

Daugeliu atvejų net prieš registruojantis galima suprasti, kokius santykius pažinčių svetainė skatina. Kai kuriuose portaluose, pavyzdžiui, pabrėžiamos kai kurios funkcijos, pavyzdžiui, kalbėtis arba a Bendrų interesų „žaidimas“ remiantis nuotrauka įkelta vartotojų (pagal dabar jau klasikinę „Tinder“ stiliaus formulę, kad vartotojai, spustelėję „Patinka“, susisiektų su vienas kito nuotraukomis). Tai yra tipinės programos priemonės hit ir paleisti pažinčių svetaines, ekspromtu ir retkarčiais: pasirinkimo kriterijus žmonių, su kuriais galima kalbėtis, yrafizinis aspektas pirma, ir į bet kokią asmenybės informaciją, esančią vartotojo profilyje, atsižvelgiama tik vėliau (arba niekada!).
Pažinčių pažinčių svetainėPriešingai, vartotojams prieinamos paslaugos a atitikimo ar giminystės sistema pasiūlyti pasiūlyti kiekvienam vartotojui potencialiai įdomių kontaktų. Pasiūlymai grindžiami daugiau ar mažiau sudėtinga sistema, daugeliu atvejų pagrįsta užpildyti testą ar klausimyną kiekvieno psichologiniai ir asmeniniai pageidavimai. Šiose svetainėse galima greitai suprasti, ar turite su kuo nors susijusių dalykų, dėl bendrų balų ar procentų. Tokiose svetainėse paprastai nėra pokalbių, kurie būtų palankūs pašto mainai, o kai kuriais atvejais netgi vartotojo nuotraukų peržiūrai reikalingas abipusis leidimas. Kaip akivaizdu, tai yra pažinčių svetainės, skirtos padėti žmonėms rasti porą ar porą ataskaita, net jei tai tik draugystė, gilus ir ilgalaikis.

Vartotojų amžius

L ‘Vidutinis amžius pažinčių svetainės vartotojų nėra iškart pasiekiama, net jei kai kuriais atvejais, naudojant „Google“ magiją, kai kurias ataskaitas galima rasti internete. Tačiau ir šiuo atveju nėra ypač sunku atspėti, į kurią amžiaus grupę svetainė orientuota, stebint jos kalbą ir stilių.
Portalai spalvingesnis ir su jaunatviška kalba, pilna šauktukų ir nusagstyta kvietimai atlikti vieną iš kelių veiksmai paprastai yra adresuojami svetainėje jaunas ir labai jaunasir nukreipkite auditoriją iki 30 metų.
Pažinčių portalai, skirti 30–40 metų jie paprastai pasižymi mažiau ryškiomis spalvomis, mažiau įkyrūs raginimai veikti, dizainas mažiau chaotiškas. Tačiau jie neatsisako „greito kontakto“ įrankių, tokių kaip pokalbiai ir „Tinder“ sistema.
Pažinčių svetainės meilės formulėPalyginus su įprasto vartotojo amžiumi, grafiškai randame daugiau „švarių“ pažinčių svetainių, kuriose tekstas skaitymas yra pagrindinė komunikacijos priemonė, kur jauniausiųjų svetainės labiau patraukia grafinius ir vaizdinius elementus. Dažnai svetainės, skirtos šiek tiek brandesniems žmonėms, tarkime, orientaciškai virš 50 metų, jie šiek tiek aiškiau nurodo, į ką jie nukreipia.
Tiesioginis „empirinis“ metodas, norint suprasti, kiek prenumeratorių yra mus dominančioje amžiaus grupėje, lieka tarp paieškos filtrų nustatyti maksimalų ir minimalų žmonių, su kuriais norėtume susisiekti, amžių. pamatyti, kiek rezultatų gauname.
Akivaizdu, kad tai, kad svetainė pritaikyta tam tikrai amžiaus grupei, netrukdo „netiksliniams“ žmonėms užsiregistruoti: tiesiog žinokite, kad galite nerasti tokio tipo žmonių, apie kuriuos galvojote!

Dėl „nišinių“ interesų

Yra vartotojų grupių, kurios vis dėlto nėra patenkintos „generalistine“ pažinčių svetaine, nes jos ieško šiek tiek konkretaus profilio, o paieška tarp daugybės bendrų profilių užtrunka per ilgai ir kelia apmaudą. Tai yra kai kurių gyventojų nišos iš specifinius poreikius: atlikdami išankstinius šio vadovo rašymo tyrimus, mes iš tikrųjų radome, pavyzdžiui, pažinčių svetaines, skirtas žmonėms vegetarai, vyresniems (virš 60 metų), tiems antsvoris ir visiems gerbėjo žmonėms LGBTQI.
Pažinčių svetainė virš 60 metųTačiau šių specialių svetainių trūkumas daugeliu atvejų yra a mažesnis abonentų skaičius, taigi ir skaičiais ribotos galimybės susidurti su tikrai įdomiais susitikimais (tačiau santykinis trūkumas, atsižvelgiant į tvirtą išankstinės atrankos kriterijų, kuriuo grindžiamos šios svetainės). Vienintelė išimtis tarp „sektorinių“ svetainių, kurias mes išvardijome, yra svetainių, skirtų „ne tiesiam“ pasauliui, kuris sudaro skaičiais labai didelę nišą ir labai paplitęs internete, išimtis.

2. Funkcionalumas

Pažinčių svetainės tikslas yra susisiekti jos narius, skatinti patenkintus susitikimus, kad ir koks būtų jų pobūdis. Norėdami tai padaryti, turimi įrankiai yra skirtingi, ir ne visos pažinčių svetainės nusprendžia pasinaudoti visomis funkcijomis, kurias ketiname išvardyti. Svarbu žinoti, kad kai kurias iš šių funkcijų galima susieti su mokėjimas mėnesio abonementas ar kreditų pirkimas: trumpai tariant, jų naudojimas ne visada nemokamas.

Derinimo sistema

Tai principas, pagal kurį pažinčių svetainė sujungia žmones, tai yra, siūlo vartotojui profilius, su kuriais reikia konsultuotis ir susisiekti. Daugeliu atvejų jis susideda iš paprasto filtrų sistema: vartotojas pasirenka ty geografinė sritis ir amžius žmonių, kuriuos norėtumėte sutikti, ir sistema siūlo profilius, atitinkančius šiuos kriterijus.
Pastaraisiais metais greta filtravimo sistemos įsigaliojo ir kita sistema, pagrįsta vien tik nuotrauka įkėlė vartotojai: šiame „žaidime“ vartotojui pateikiamos tik jo paieškos kriterijus atitinkančių žmonių nuotraukos ir suteikiama galimybė „išmesti“ siūlomą profilį arba įdėti „Kaip„Norėdamas parodyti jų dėkingumą. Jei „Patinka“ yra abipusis, du vartotojai kviečiami susisiekti.
Trečioji sistema, sudėtingesnė ir reikalaujanti šiek tiek daugiau „darbo“ tiek vartotojui, tiek platformai, yra pagrįsta testas, dažnai su vienu komponentu psichologinis, kuris padeda užmegzti ryšį su žmonėmis suderinamus interesus ir požiūrį. „Affinity Score“ pažinčių svetainėDaugeliu atvejų testas siejamas su neprivalomu atsakymu į dar keletą klausimų, naudingų norint toliau „patikslinti“ rezultatus. Svetainėse, naudojančiose šias sistemas, vartotojai gali suprasti, kiek suderinami jų bandymų rezultatai giminingumo balas (skaičius arba procentinė vertė, kuri išreiškia suderinamumą pagal testus ir klausimus).
Atitikimo sistemos naudojimas, kad ir kokia ji būtų, yra visada laisvas, be išimčių: kita vertus, tai yra kertinis akmuo, ant kurio gali veikti pažinčių svetainė.

Pranešimai

Visais atvejais pažinčių svetainės nariai gali keistis asmeninėmis žinutėmis: tekstiniai pranešimai net labai ilgi, visi panašūs į el. laišką. Šių svetainių vidinių pranešimų teikimo patogumas yra tas, kad nereikia niekam atskleisti savo el. Pašto adreso ar telefono numerio, iš tikrųjų kitiems vartotojams atskleidžiamas tik jūsų vartotojo vardas. Susirašinėjimo pažinčių svetainėDaugelio šių portalų asmeninė žinutė yra pagrindinė sąlyčio priemonė tarp vartotojų, tačiau šios funkcijos naudojimas taip pat labai skiriasi priklausomai nuo paslaugos. Jie svyruoja nuo visiškai nemokamo ir neriboto vienų svetainių naudojimo iki visiškai apmokamo kitų naudojimo. Vidurio kelias tarp šių dviejų kraštutinumų apima ribotą pranešimų skaičių, kuriuo du vartotojai gali keistis prieš pakviesdami prenumeruoti.

Kalbėtis

Ne visose pažinčių svetainėse taip pat yra …