▷ „Bosch Professiona“ apžvalga

„Bosch Professional GKS 85“

Mūsų vertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis diskinį pjūklą

1. Ašmenų savybės: įvertinta 7,5 iš 10

Ašmenų savybės faktorius nusipelno daugiau nei teisingo įvertinimo, turinčio keletą dėmesio vertų savybių.
Tiesą sakant, su „Bosch Professional GKS 85“ diskiniu pjūklu randame „Optiline Wood“ su 24 dantimis, tinkamą ne itin tiksliems pjovimams, bet galintį dirbti su bet kokio tipo mediena.
Ašmenų medžiaga yra kietasis metalas, geriau žinomas kaip TCT. The skersmuo 235 mm jis yra labai platus, o storis yra 2 mm, ir, kaip pamatysime vėliau, ši mentė taip pat leidžia pjauti didesniame nei vidutinis gylyje. Jei ieškote konkrečių produktų, galbūt tiksliems pjovimams, „Bosch Professional GKS 85“ taip pat galima naudoti su skirtingų tipų peiliukais.

2. Pjovimo specifikacijos: įvertinta 9 iš 10

Kalbant apie pjovimo gylį, randame labai įdomių specifikacijų, leidžiančių „Bosch Professional GKS 85“ gauti puikų įvertinimą.
Padaryti pjūvį statmena, „Bosch Professional GKS 85“ diskinis pjūklas galės pjauti iki 85 mm gylis. Kita vertus, jei pasirinkimas yra pjūvis, a 45 laipsniai apdorojamas storis neturi viršyti i 65 mm.

3. Variklis: įvertinta 8,5 iš 10

„Bosch Professional GKS 85“ pjūvisVariklio faktorius lemia darbo greitį ir saugumą net per ilgiausias darbo sesijas: „Bosch Professional GKS 85“ neabejotinai randame vertes, kurios neabejotinai viršija vidurkį, kuriam priskyrėme labai gerą įvertinimą.
Prieš pateikdami nuorodą ir komentuodami technines specifikacijas, mes primename, kad šį įrenginį maitina maitinimo lizdas.
Mūsų apžvalgos variklis yra Benas 2200 vatų galia, kuris akivaizdžiai viršija vidutinį ir kuris ramina nuo perkaitimo dirbant ilgus darbus.
Jo greitis yra 5000 apsisukimų per minutę: iš tikrųjų šis variklis nėra pats greičiausias, tačiau mes vis tiek esame priešais įrenginį, kuris leis gerai tiksliai.

4. Instrumentai: 8 iš 10

Pagal prietaisų faktorių komanda rado įdomių savybių, todėl „Bosch Professional GKS 85“ modeliui buvo suteiktas geras įvertinimas. Taigi pažiūrėkime, kokie elementai yra tiekiami, o tai leis mūsų ištirtiems žmonėms tiksliai ir saugiai pjauti.
Tiksliems pjovimams jų netrūksta lygiagretus vadovas, leidžiantis turėti atskaitos taškus arba geriau pasakyti pjovimo žymes.
Atliekant darbą randame įdomią funkciją, kad būtų užtikrintas idealus matomumas ir išvengta valymo sustojimų: tai yra sistema lusto perdavimas, kurie perkeliami iš darbinio paviršiaus ypatingo dėka ventiliatorius.
Taip pat reikėtų pažymėti, kad ašmenų apsauga jis pagamintas iš liejinio aliuminio, atsparios medžiagos, suteikiančios šiam diskiniam pjūklui ypatingą sugebėjimą atlaikyti net ir pačius smarkiausius smūgius.

5. Lengva naudoti: įvertinta 8 iš 10

„Bosch Professional GKS 85“ statmenas pjūvisKalbant apie naudojimo praktiškumą, galime pasakyti tik gerą nuomonę apie „Bosch Professional GKS 85“, nors jame yra keletas punktų, kurie gali nepatenkinti visų vartotojų.
Tiesą sakant, palyginti su daugeliu kitų tiesioginių konkurentų, mūsų egzaminuojamasis turi virš vidutinio svorio. Daugumos elektrinių pjūklų svoris svyruoja nuo 4 iki 6 kg, o „Bosch Professional GKS 85“ rezultatai yra geri 7,5 kg. Tai, be abejo, priklauso ir nuo struktūros bei medžiagų, ir vis dar yra priimtinas svoris, atsižvelgiant į didelį ašmenų skersmenį – 235 mm. Taigi struktūra yra pilna naudingų atramų. Tiesą sakant, mes turime svirtį „Bosch Professional GKS 85“ stumti ir (arba) nukreipti kaire ranka.
Be to, norint pagerinti sukibimą kita ranka, patogu neslystanti danga puikiai tinka net ir prakaituojant.
Galiausiai, bet ne pagal svarbą, mes taip pat prisimename, kad „Bosch Professional GKS 85“ modelyje yra a išorinė ataka per kurį galima susieti dulkių siurblį, kuris pagerins vykdomų darbų matomumą, taip pat sutrumpins bet kokį laiką, kurį galėsite skirti valymui po pjovimo.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos