▷ „Chicco Pocket Rel“ apžvalga

„Chicco Pocket Relax“

Mūsų įvertinimai pagal lemiamus veiksnius pasirenkant atšokėją

1. Sesija: Įvertinimas 7 iš 10

„Chicco Pocket Relax“ kūdikių bouncer yra gražus modelis esminis ir be per daug pretenzijų, nors jo sėdynėje yra visi būtini elementai, kad būtų gana patogu. Dėl šios priežasties priskyrėme pirmąjį faktorių a geras pažymys, nors ir ne itin didelis.

„Chicco Pocket Relax“ yra patvirtinta iki 9 kg, todėl rekomenduojamas naudojimo laikotarpis yra standartinis: Nuo 0 iki 6 mėnesių.
Atlošas yra reguliuojamas trimis padėtimis: padėtis vertikali, patogi sėdėti ir pusiau gulėti; vis dėlto Tai neįmanoma pasilenkite „Chicco Pocket Relax“ visiškai gulint, todėl šis modelis nėra tinkamas dienos miegams. Sėdynėje taip pat yra viena tarpkojis ir vienas diržas saugumas su trijų taškų sukabinimas, kuris apsaugo kūdikį nuo atšokimo, kad būtų išvengta atsitiktinio kritimo. Galiausiai mes pabrėžiame, kad sesija yra paminkštintas kad būtų užtikrintas didesnis komfortas.

2. Judėjimas: Įvertinimas 7 iš 10

Atsižvelgiant į šį veiksnį, „Chicco Pocket Relax“ gauna a geras pažymys, bet ne puiku. Iš tikrųjų tai gana standartinis bounceris, kurį galima naudoti tiek fiksuota padėtis, užfiksavę dvi galines kojas, arba kaip sūpuojantis, sulenkdamas kojas į vidų. Tačiau norint sukurti roką „Chicco Pocket Relax“, nuolatinis suaugusio žmogaus stūmimas, todėl negalės laisvai judėti visame name, tačiau turės likti šalia šokinėjančio asmens, jei jis norės ir toliau jį siūbuoti.

„Chicco Pocket Relax“ fiksuota padėtis ir siūbavimas

3. Žaidimo juosta: įvertinta 5 iš 10

Šio „Bouncer“ žaidimo juostai priskirtas įvertinimas nepakankamas, nes „Chicco Pocket Relax“ šio priedo nėra. Kaip jau buvo minėta, tai yra gana būtinas modelis, todėl neturi visų tų komponentų, kurie nebūtinai reikalingi mažųjų patogumui ir saugumui.

4. Priežiūra ir patogumas naudoti: įvertinta 7,5 iš 10

Ten priežiūra iš „Chicco Pocket Relax“ pasirodo veikiau praktiška ir paprasta, net jei šiuo požiūriu šis bounceris mažai kuo skiriasi nuo daugelio rinkoje esančių modelių: dėl šios priežasties balsas, priskirtas ketvirtajam veiksniui, yra Gerai, bet ne itin aukšta.
Pirma, sesija yra visiškai nuimamas ir skalbiamas mašinoje, nors rekomenduojame pasirinkti a subtili programa su temperatūra ne aukštesnė kaip 30 ° C, kad nerizikuotumėte sugadinti audinio; be to, praktiškų daiktų dėka sėdynė nuimama greitai ir lengvai spragtukai.
Galiausiai, „Chicco Pocket Relax“ nereikalauja bet kokios rūšies maitinimo šaltinis arba akumuliatorius, kuris yra visiškai rankinis modelis: todėl nereikės periodiškai pirkti ar keisti baterijų.

5. Perkeliamumas: įvertinta 8,5 iš 10

Ten perkeliamumas neabejotinai yra išskirtiniausia ir novatoriškiausia savybė šio modelio, todėl paskyrėme „Chicco Pocket Relax a“ labai geras pažymys šiuo požiūriu. Iš tikrųjų šio bouncerio svoris yra labai ribotas: mes kalbame apie vieną 2,2 kg, kurios sukuria šį modelį labai lengva pakelti ir nešiotis.
Kita stiprioji „Chicco Pocket Relax“ pusė yra tai, kad jos struktūra yra tokia sulankstoma: iš tikrųjų pakanka paspausti du mygtukus, kad bounceris užsidarytų kaip akordeonas, darant prielaidą, kad vienas kompaktiška forma ir nuomažas pėdsakas. Taip pat yra vienas nešiojimo krepšys su rankena, kurioje, sulankstius, laikysite „Chicco Pocket Relax“, kuri leidžia lengvai nešiotis bouncerį bet kur.
Vienintelė priežastis, kodėl „Chicco Pocket Relax“ transportavimas nelaiko puikaus įvertinimo, yra tai, kad nėra sėdynių šone uždėtų diržų, todėl judėjimas būtų dar praktiškesnis.

„Chicco Pocket Relax“ akordeono uždarymas

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas