▷ Dviviečiai vežimėliai

Kaip perskaityti lentelę

Mūsų pasiūlymų lentelė yra suskirstyta į stulpelius. perskaitę šiuos paaiškinimus galėsite suprasti jame esančias vertybes.

Kaina

Mūsų lentelėje yra du stulpeliai, nurodantys kainą, išskiriant mažmeninę kainą ir pardavimo kainą.

Mažmeninė kaina

Pirmame kainos stulpelyje nurodoma mažmeninė kaina, t. Y pradinė kaina produkto. Tai nusprendžia gamintojas, kai į rinką pateikiami dvyniai vežimėliai.

„Peg Perego Duette Piroet“ vežimėlis

Akivaizdu, kad patekęs į atskirą parduotuvės savininką tai turi tam tikrą maržą skiriasi kaina pagal jūsų poreikius.

Pardavimo kaina

Pardavimo kaina priklauso nuo parduotuvės savininko, kuris gali nuspręsti reklamuoti tam tikrą vežimėlį dvynį. Paprastai, kaip minėta, tokie pasiūlymai turi vieną ribotos trukmės laiku. Taigi akcijos metu pardavimo kaina yra tiksli suma, kurią sumokėsite už pasirinktą modelį. Yra keletas priežasčių, kodėl pardavėjas nusprendžia įsigyti nuolaidą dviems vežimėliams:

  • modelis baigia gaminti
  • modelio atsargos yra didelės
  • parduotuvės savininkas parenka modelį, norėdamas pasireikšti, sukurti klientus ar išplėsti pardavimus

Tai yra dažniausios priežastys, todėl nepriklauso nuo produkto kokybės, nes gali būti pasiūlyta net geriausia rinkoje.

Taupymas

Kituose dviejuose stulpeliuose kalbama apie taupymą, nurodant tikslią sumą, kurią galite sutaupyti eurais, ir taikomą procentinę nuolaidą.

Taupymas eurais

Sutaupymai eurais nurodo sumą, atimtą iš mažmeninės kainos arba, jei norite, skirtumas tarp mažmeninės kainos ir pardavimo kainos. Matydami didžiausią skaičių stulpelyje reiškia suprasti, kuris iš šiandien siūlomų dvynių vežimėlių turi didžiausią nuolaidą. Tai parametras yra ypač svarbus ir koreguoja produktų eiliškumą mažėjančia seka.

Taupymo procentas

Taupymo procentas nurodo geriausią pasiūlymą, neatsižvelgiant į kainų diapazoną.

Pvz., Labai tikėtina, kad aukščiausios klasės modelio nuolaidos procentas gali būti mažesnis nei žemos klasės modelio, tačiau taikoma nuolaida vis tiek gali didesnės santaupos eurais. Mes tai sakome norėdami lengviau suprasti, kad jei turite biudžetą, taupymo procentas gali padėti suprasti, kuris pasiūlymas yra geriausias.

Pasiūlymas

Pasiekę paskutinį stulpelį, visada rasite visų dvynių vežimėlių nuoroda į šio momento pasiūlymą, kuris pateks į internetinę parduotuvę kur galite užbaigti pasirinkto modelio pirkimą. Pardavimų svetainėje rasite analitinį produkto aprašymą, nors ir mažiau struktūrizuotą. Galite interpretuoti informaciją, pateiktą mūsų vadove, adresu kaip išsirinkti vežimėlį dvynį. Galiausiai ieškokite daugiau informacijos apie apžiūrėtus vežimėlius, taip pat galite pažvelgti į mūsų dvynių vežimėlių apžvalgų puslapis.

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas