▷ „Electrolux ZB5104“ apžvalga

„Electrolux ZB5104WDB Rapido“

Mūsų vertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis rankinį dulkių siurblį

1. Siekis: Įvertinta 7 iš 10

„Electrolux ZB5104WDB Rapido“ yra rankinis dulkių siurblys, kuris telpa į vieną vidutinis kainų diapazonas. Išsamiai išnagrinėjome technines charakteristikas, išbandydami gaminį savo biuruose, kad galėtume pateikti jo veikimo lygio apžvalgą.

„Electrolux ZB5104WDB“ greitas siurbimas

Pirmasis mūsų svarstytas veiksnys yra susijęs su siekiu, kuriam priskyrėme reitingą 7/10. Vertinant rankinį dulkių siurblį, lengva suprasti, koks svarbus yra šis aspektas renkantis tokio tipo prietaisą. Kadangi tai yra baterijomis varomas dulkių siurblys, nereikia tikėtis, kad bus naudojama per daug energijos, todėl „Electrolux ZB5104WDB Rapido“ 4,8 V įtampa. Tai iš tikrųjų nėra labai didelė vertė, palyginti su aukščiausios klasės produktais, kurie gali pasigirti ličio baterija, galinčia pasiekti net 22 V įtampą.

Būdamas aprūpintas „Wet & Dry“ technologija, „Electrolux ZB5104WDB Rapido“ talpa yra pakankama siekiamybė tiek atžvilgiu dulkės ir trupiniai kad už nedideli skysčių kiekiai. Ši paskutinė funkcija gali būti ypač naudinga valant baldus ar virtuvės grindis, kur neretai nusėda vandens ar kitų skystų medžiagų lašai. L ‘siekimo intensyvumas yra reguliuojamas naudojimo metu paspaudus maitinimo mygtuką su galimybe pasirinkti vieną iš dviejų lygių. Siekiant išvengti, kad įsiurbtos dalelės vėl nepatektų į orą ir nepažeistų variklio, taip pat yra du filtrai, vienas vidinis ir vienas nuimamas bei plaunamas tekančiu vandeniu.

„Electrolux ZB5104WDB Rapido Wet & Dry“

2. Mityba: įvertinta 7 iš 10

Dabar pereikime prie antrojo svarstomo veiksnio, būdingo „Electrolux ZB5104WDB Rapido“ maitinimo šaltiniui. Rinkoje galima rasti modelių, turinčių elektrinį kabelį, ir baterijomis maitinamus modelius, o tiriamas produktas patenka į šią antrąją kategoriją. Taigi vienas iš kriterijų vertinant jo efektyvumą yra akumuliatorius, kuris šiuo atveju yra Ni-MH (nikelio metalų hidrato) tipo, kuris, kaip jau minėjome anksčiau, gamina 4,8 V įtampa.

Autonomija šio mini dulkių siurblio yra apie 10 minučių, duomenų, kurių pakanka greitam ar trumpalaikiam valymui atlikti. Vietoj to, kad būtų galima visiškai įkrauti akumuliatorių tarp 12 ir 16 valandų, laiko intervalas, atitinkantis šios kainų kategorijos įrenginius. „Electrolux ZB5104WDB Rapido“ yra įkraunamas padedant jį ant specialaus pagrindo, kuris tiekiamas ir prijungtas prie elektros tiekimo, kaip matote toliau pateiktoje nuotraukoje.

„Electrolux ZB5104WDB“ greito įkrovimo bazė

3. Struktūra: įvertinta 7,5 iš 10

Struktūriškai šis rankinis dulkių siurblys pasižymi geromis savybėmis, dėl kurių jį lengva ir praktiška naudoti. L ‘ergonomiška rankena leidžia patogiai suimti, leidžiantį jį naudoti ant skirtingų paviršių: nuo aukštų lentynų iki stalų, nuo virtuvės baldų iki grindų. svoris 1,27 kg be to, jis yra gana patogus ir lengvai laikomas. Ačiū nuimamas ciklono bakas 0,5 litro (geras pajėgumas, turint omenyje, kad tai „Wet & Dry“ modelis), šis produktas sugeba siurbti purvą ir sulaikyti mažiausias daleles, kad jos nebegrįžtų į orą.

„Electrolux ZB5104WDB“ greitas bakas ir filtras

Taip pat palankus rankinio dulkių siurblio mobilumui praktiški ratai įdėta į priekinę gaminio dalį, kuri apsaugo baldus nuo galimų įbrėžimų ir apsaugo nuo audinių dulkių siurbimo, padėdamas reikiamą atstumą tarp purkštuko ir valomo paviršiaus.

„Electrolux ZB5104WDB Rapid“ ratukai

4. Ventės: Įvertinta 6,5 ​​iš 10

Ketvirtas lemiamas veiksnys renkantis rankinį dulkių siurblį yra tiekiamų purkštukų skaičius ir tipas. „Electrolux ZB5104WDB Rapido“ suteikėme pakankamą ženklą, nes produktas turi tik vieną plyšio įrankis. Tai leidžia jums pasiekti paslėptus kampus ir vietas, tai yra praktiška, net jei norite išvalyti automobilio saloną, tačiau nesuteikia galimybės išvalyti kilimų, kuriems reikalingas šepetėlių antgalis. Tačiau dėžutėje taip pat rasite a guminė danga įsiurbimo angai, naudinga priemonė, skirta nepažeiskite baldų, ypač pagaminti iš labai subtilių ar lakuotų medžiagų.

„Electrolux ZB5104WDB“ greito įtrūkimo įrankis

5. Lengva naudoti: įvertinta 7,5 iš 10

Paskutinis veiksnys, į kurį buvo atsižvelgta vertinant „Electrolux ZB5104WDB Rapido“, yra naudojimo praktiškumas, kuriam priskyrėme 7,5 / 10. Šis modelis turi skaidrus bakas kuris leidžia jums bet kuriuo metu patikrinti, kas patenka į jo vidų, taip pat likučių kiekį. Praktinis atleidimo mygtukas ant rankinio dulkių siurblio viršaus bakas lengvai atsidaro, šiek tiek paspaudęs, ir atleidžia jį atitraukdamas nuo prietaiso korpuso. Galima plauti tiek baką, tiek filtrą su tekančiu vandeniu, kad visada būtų optimalus našumas. Deja, nėra šviesos, rodančios akumuliatoriaus įkrovos lygį, todėl neįmanoma tiksliai stebėti prietaiso autonomijos laikų. Tačiau apskritai, atsižvelgiant į naudojimo praktiškumą, šis prietaisas patenka į savo kainų diapazono modelių vidurkį.

„Electrolux ZB5104WDB“ greito atleidimo mygtukas

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos