▷ GAMA Titanium 25 apžvalga

„GAMA Titanium 25“

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis garbanojimo geležį

1. Struktūra ir matmenys: įvertinta 7,5 iš 10

GAMA Titanium 25 struktūrai ir dydžiui būdingas veiksnys sugeba uždirbti gerą rezultatą, kuris nesiekia maksimalaus dėl priežasčių, kurias mes iliustruosime šioje dalyje.
GAMA Titanium 25 struktūra
Ši geležis yra tai, ką mes galėtume apibrėžti klasikine garbanojimo geležimi, tai yra, turinti plačiausiai paplitusią ir atpažįstamą struktūrą, suformuotą rankena, kurios gale yra tikrasis. cilindro formos geležis kad sušyla ir papučia plaukus. „GAMA Titanium 25“, kaip rodo jo pavadinimas, turi skersmuo 25 mm tinka gana laisvi garbanos, ir netinka griežtoms ar „spiralinėms“ garbanoms. Maksimalus įvertinimas nebuvo priskirtas būtent dėl ​​to, kad šio modelio skersmuo yra nemodifikuojamas, ši savybė šiek tiek riboja jo universalumą.
Kita vertus, tiems, kurie domisi išskirtine kūryba minkštos bangos šis modelis tikrai turi idealią struktūrą ir matmenis.

2. Danga ir technologija: įvertinta 8 iš 10

Mes nusprendėme priskirti puikų „GAMA Titanium 25“ dangos ir technologijos įvertinimą, nes ši garbanojimo geležis, ypač atsižvelgiant į pirmąjį elementą, gali pasigirti keliomis geromis savybėmis, kurios mus tenkino. Tiesą sakant, apie technologijas nėra per daug ką pasakyti, išskyrus tai, kad ji yra pati žinomiausia ir naudojama, kurioje matoma, kaip naudojama gausu šilumos, šildomas baras, naudojamas spynoms suteikti norimą garbanotą judesį.
Vietoj to yra kažkas daugiau pasakyti apie danga išorinis, kuris yra titanas: šios medžiagos dėka, iš tikrųjų, prietaisas pasirodo daug lengvas, bet stiprusir geba kurti stilių sklandžiai teka ant plaukų ir šilumą paskirstyti neagresyviai. Be kita ko, titanas turi pranašumą būti medžiaga dėl savo prigimties hipoalergiškas, užtikrinantis tolesnį delikatesą ant galvos odos.

3. Temperatūros pasirinkimas: įvertinta 8,5 iš 10

„GAMA Titanium 25“ temperatūros pasirinkimas yra gana platus, todėl garbanojimo geležis tinka įvairių tipų plaukams, todėl šią funkciją apibūdinantį veiksnį nusprendėme apdovanoti neabejotinai aukštu, nors ir ne maksimaliu, įvertinimu.
GAMA Titanium 25 temperatūra
Tiesą sakant, yra vienas elektroninis temperatūros reguliavimas nuo 120 iki 200 ° C, tikrai platus asortimentas, leidžiantis gerbti skirtingas plaukų savybes ir atitinkamai pritaikyti šilumą, kad būtų sukurtos patenkinamos šukuosenos nepažeidžiant plaukų. Asortimentas mums atrodo patenkinamas, nes jis sugeba „aprėpti“ žemesnę temperatūrą, kuri skirta trapiausiems, pažeistiems ar subtiliausiems plaukams ir kurios paprastai nėra visos rinkoje esančios garbanojimo geležies.
GAMA_Titanium 25 - temperatūra 180 laipsnių
Nedidelė neigiama pastaba yra tai, kad geležis „GAMA Titanium 25“ pasiekia maksimalią 200 ° C temperatūrą, o, kita vertus, jei kaip tik minėta, tai ideali temperatūra, kad nepakenktų jūsų plaukams ne galbūt leidžia tinkamai susisukti, t kietesni plaukai stiliui ir kuriai reikalinga aukštesnė temperatūra, pavyzdžiui, 210 ° C ar net 230 ° C.

4. Funkcijos: Įvertinimas 8 iš 10

Šios garbanojimo geležies funkcijos gauna gerą rezultatą, nes šis faktorius, mūsų akimis, atrodo gana pagrįstas: mes randame mažai funkcijųkurie vis dėlto yra praktikoje labai naudingas ir patogu. Be to, atsižvelgiant į gana žemą „GAMA Titanium 25“ kainą, jos atrodo dar patogesnės. Čia yra visas sąrašas:

  • Greitas šildymas: per kelias sekundes garbanojimo geležis yra paruošta naudoti, beveik iškart po to, kai prijungiama prie elektros, ji pradeda kaisti
  • Elektroninis temperatūros pasirinkimas: tiesiog paspauskite mygtuką norimai temperatūrai nustatyti labai paprastai
  • LCD ekranas: nors tai nėra reali funkcija, šio elemento buvimas atrodo labai patogus ir leidžia aiškiai parodyti pasirinktą temperatūrą

5. Lengva naudoti: įvertinta 8,5 iš 10

„GAMA Titanium 25“ yra labai praktiškas garbanojimo geležis, kurį galima naudoti dėl įvairių sistemų, dėl kurių jis yra įrankis, kurio naudojimas yra ne tik patogus, bet ir labai paprastas, todėl šis faktorius gavo tokį aukštą įvertinimą. Pažvelkime atidžiau, kokie yra elementai, kurie praplečia šio garbanojimo geležies naudojimo praktiškumą:

  • Šaltas galas: speciali, karščiui atspari medžiaga, garbanojimo geležies galiuką visada palaiko šaltą, kad jūs galėtumėte jį naudoti nerizikuodami nudegti stiliaus metu.
  • Reples: šis mažas komponentas, užblokuojantis spyną, apvyniotą aplink karštą lygintuvą, yra labai mėgstamas labiausiai nepatyrusių, nes tai labai palengvina stiliaus atlikimą

GAMA Titanium 25 izoliacija

  • Parama: tai nedidelis laikiklis, leidžiantis garbanojimo geležį atsistoti ant darbinio paviršiaus, bet su juo nesiliesti

GAMA Titanium 25 laikiklis

  • Kabelis: 360 ° pasukamas ir 2,5 m ilgio, užtikrina maksimalią judėjimo laisvę

Atsižvelgiant į šiuos elementus, galime pasakyti, kad „GAMA Titanium 25“ atrodo ypač tinkamas tiems, kurie turi mažai patirties naudojant garbanojimo geležį.

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *