▷ Homedics CBS-1000 apžvalga

Homedics CBS-1000-EU

Mūsų sprendimas dėl lemiamų veiksnių renkantis masažo sėdynę

1. Struktūra

Homedics CBS-1000-EU masažinės sėdynės struktūra susideda iš: pagalvė atsisėsti ir vienas atgal kad palaiko stuburą. Sėdynėje taip pat yra nuimamas zomšos atvartas, kuriuo galima sušvelninti masažą.
Homedikos CBS-1000-ES frontas
Forma skirta pritaikyti įvairių tipų kėdėms, foteliams ir sofoms bei du dirželiai tiekiama, leiskite jums geriau pritvirtinti sėdynę, kad gydymo metu ji neslystų ir nejudėtų.
Homedics CBS-1000-EU laikrodžių dirželiai
atlošo šonai jie taip pat sustiprintas kad masažas dar labiau apgautų. Kiti sėdynės tvirtumai yra 4 gelio rutuliukai, kuriuos galima reguliuoti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai. Tokiu būdu galite būti tikri, kad stimuliacija bus vykdoma visoje nugaroje.

2. Pasiekiami masažų tipai

„Homedics CBS-1000-EU“ masažo kėdė išsiskiria siūlomų masažo rūšių įvairove. Be to shiatsu, labiausiai paplitęs tarp rinkoje esančių masažinių sėdynių, taip pat galite pasirinkti tipą stumdomas (dar vadinamas “riedėjimu”) ir vibracija. Shiatsu masažas susideda iš kelių sekundžių trunkančio slėgio sukamaisiais judesiais išilgai visos nugaros (matomas žemiau esančioje nuotraukoje). Šioje sėdynėje shiatsu funkcija taip pat leidžia rankiniu būdu sureguliuoti aukštį slėgio taškas, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į tam tikrą skausmo ar įtampos sritį.
Homedics CBS-1000-EU shiatsu
Kita vertus, stumdomas tipas sferas juda vertikalia linija, aukštyn ir žemyn išilgai visos nugaros. Pateikta slinkimo funkcija, kaip matote toliau pateiktoje nuotraukoje, suteikia galimybę sureguliuokite kamuoliukų plotį kad atlaisvintų net labiausiai įsitempusius nervus.
Homedics CBS-1000-EU slinkties mygtukas
Paskutinį galimą gydymo būdą, vibraciją, galima pasirinkti atliekant kitus du masažo tipus, jis veikia šlaunis ir sėdmenis, kad suaktyvinti cirkuliaciją.

3. Šildymo funkcija

Jei pasirinksite šią funkciją kartu su vienu iš dviejų galinio masažo rūšių, kamuoliukai sušils atpalaiduojančio užsiėmimo metu. Šis režimas yra labai naudingas, ypač palengvinti raumenų susitraukimus ir sausgyslių uždegimą.
Homedics CBS-1000-EU šilumos funkcija

4. Galimos kitos funkcijos

„Homedics CBS-1000-EU“ masažinė sėdynė išsiskiria funkcijų skaičiumi prieinama. Be tų, kuriuos jau aprašėme aukščiau, ty trijų rūšių masažą ir šildymo funkciją, galite pasirinkti šias funkcijas:

  • Gydymo zonos pasirinkimas: atliekant tiek shiatsu, tiek slenkantį masažą, ši funkcija leidžia pasirinkti viršutinę ar apatinę nugaros sritį;
  • Demonstracija: Pateikia kelių minučių trukmės demonstraciją, kurioje apžvelgiamos visos galimos funkcijos. Mygtuko šviesos diodas mirksi nurodydamas, kuri funkcija šiuo metu yra aktyvi;
  • Puikiai tinka: leidžia pritaikyti masažą pagal savo ūgį. Norėdami išjungti šią funkciją, tiesiog dar kartą paspauskite mygtuką.

Homedics CBS-1000-EU visos funkcijos
Tačiau neįmanoma pasirinkti masažo seanso intensyvumo, bet nuimamas zomšos atvartas jis gali būti dedamas į sėdynę, kad sušvelnintų kamuoliukų slėgį.
Homedics CBS-1000-EU zomšos atvartas Be to, šiame modelyje nerandame laikmačio funkcijos, todėl neįmanoma iš anksto nustatyti konkrečios masažo trukmės. Šiaip ar taip, gamybos įmonė tai siūlo ne naudokite sėdynę daugiau nei 15 minučių iš eilės. Būtent dėl ​​šios priežasties produktas automatiškai išsijungia po ketvirčio valandos.

5. Naudojimo praktiškumas

Paskutinis Homedics CBS-1000-EU aspektas, kurį dar reikia analizuoti, yra jo naudojimo praktiškumas. Šioje sėdynėje yra a tradicinis maitinimo laidas, todėl jį galima naudoti tiek namuose, tiek biure. Mes atkreipiame dėmesį į tai neįmanoma pastatyti sėdynės automobilyje, nes trūksta kištuko, leidžiančio prisijungti prie cigarečių žiebtuvėlio.
Homedics CBS-1000-EU kištukas
nuotolinio valdymo pultas jis yra labai intuityvus, tačiau vis tiek rekomenduojame bent pirmą kartą paskaityti instrukcijų bukletą, kad suprastumėte, kurią funkciją ar režimą galima suaktyvinti kiekvienu mygtuku. Kitas nuotolinio valdymo pranašumas yra laido ilgis, kaip matyti iš toliau pateiktos nuotraukos, kuri leidžia ja naudotis patogiai įsitaisius.
Net ir plauti sėdynės yra optimalus ir paprastas: tiesiog praleiskite vieną minkšta ir šiek tiek drėgna kempinė. Nuimamas zomšos audinio atvartas yra visiškai plaunamas.

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas