▷ „Imetec Bellissima“ apžvalga

„Imetec Bellissima“ veido valymo grynas ir šviesus

Mūsų apžvalga

1. Teptuko judesys

Pirmasis „Imetec Bellissima“ veido valymo „Pure & Light“ elementas, kurį išanalizavome ir įvertinome, yra susijęs su judesių tipu ir kiekiu, kuriuos šis veido valymo šepetėlis gali atlikti.
Šio modelio vadovas atlieka vienas judesys, kuris yra vienas švelni, bet pastovi 6600 virpesių per minutę vibracija, pavyzdžiui, regeneruoti ir stimuliuoti epidermio ląsteles.
„Imetec Bellissima“ veido valymo grynas ir lengvas pakelisŽvelgiant iš šio modelio atliekamų judesių, negalime būti visiškai patenkinti, nes galvos šio prietaiso jie nėra skirti sukti, taip pat vibruoti, funkcija, kuri vietoj to išskiria brangesnius ir sudėtingesnius veido valymo šepetėlių modelius, tačiau reikia atsižvelgti į tai, kad šios rūšies valymas ir bet kuriuo atveju daug efektyvesnis ir gilesnis nei rankinis nes dėl akivaizdžių priežasčių neįmanoma tiek daug judesių atlikti rankiniu būdu per tokį trumpą laiką.
Ši vibruojanti technologija yra tinkama atnaujinti veido odą, nuvalykite jį nuo makiažo ar kitų priemaišų pėdsakų ir palikite ryškesnius, nes taip pat skatinama cirkuliacija.

2. Galvos

Kaip jūs galbūt skaitėte mūsų veido valymo šepetėlių pirkimo vadove, galvutės yra pagrindinis veiksnys, norint suprasti, koks universalus darbas yra jūsų pasirinktas prietaisas.
„Imetec Bellissima“ veido valymo grynos ir lengvos galvos„Imetec Bellissima Face Cleansing Pure & Light“ atveju šis modelis atrodo įtikinamas, nes šepetėlių, kurie pirkimo metu jau yra pakuotėje, skaičius ir tipas yra tokie, kad visapusiška odos priežiūra.
„Imetec Bellissima“ veido valymo gryna ir lengva masažo galvaČia yra a valymo režimų sąrašas leido galvos pakuotėje:

  • Valymas: ši galvutė turi užrašą „valymas“ ir skirta makiažo pėdsakams bei kitiems nešvarumams pašalinti. Gali būti naudojamas kasdieniam veido valymui, norint išvalyti poras ir palikti odą skaistesnę, net jei nesiimsite makiažo
  • Gilus valymas: šį pakaitalą sudaro labai minkšti mikro šereliai, skirti gilesniam valymui ir ląstelių atsinaujinimui skatinti. Ant šios galvos rasite užrašą „šilkinis“, nes jis yra ypač subtilus, todėl tinka ir jautriausiai odai.
  • Aktyvinimas: suteikia latekso paviršių, kuris skatina veido odos priežiūros serumų, kremų ar kitos kosmetikos absorbciją
  • Gaivinantis masažas: gali atlikti masažą per silikonines mikro sferas. Šis masažinis veiksmas ne tik atpalaiduoja veido odą, bet ir stimuliuoja cirkuliaciją, kad veidas būtų labiau apšviestas ir atsipalaidavęs.

„Imetec Bellissima“ veido valymo grynas ir lengvas masažas

3. Maitinimo šaltinis

Kalbant apie maitinimo šaltinį, šio modelio vos pakanka dėl kelių priežasčių. Šis veido šepetėlis Tai veikia su įterpimas vieno tipo AA baterija, tai yra labai paplitusi rašiklio baterija.
„Imetec Bellissima“ veido valymo grynas ir lengvas akumuliatoriusŠios rūšies dietos turi turėti privalumų ir trūkumų, į kuriuos reikia atsižvelgti: viena vertus išvengsite energijos vartojimo naudoti veido valymo šepetėlį, kurį galite naudoti praktiškai bet kur ir bet kada, nes nebūsite priklausomas nuo maitinimo lizdo. Tačiau, kita vertus, jo naudojimas apima pirkimą (kai reikia) naujų kaminų be kita ko, nepamirškite visada nusipirkti atsarginės pakuotės, kad nerizikuotumėte likti tuščiu šepetėliu ir neturinčių atsarginių baterijų.
Kalbant apie trukmę baterijų yra akivaizdžiai daug sunku pateikti tikrovišką įvertinimą kadangi tai skirsis atsižvelgiant į naudojimo dažnumą, perkamos baterijos tipą ir žmonių, kurie naudos šepetėlį veidui valyti, skaičių.

4. Funkcijos

Funkcijos teptukas, kurį jums išbandėme, nėra stiprioji šio modelio pusė, nes jie jų nėra labai daug.
Šio įrenginio veikimas nėra vienas iš sudėtingiausių ar moderniausių, todėl nenuostabu, kad vartotojui prieinamų funkcijų spektras nėra labai platus.
„Bellissima Face Cleansing Pure & Light“ yra šepetys Šlapias sausas, tai yra su galimybe ja naudotis net duše, vonioje ir apskritai kontaktuoja su vandeniu, nepažeidžiant jo veikimo.
Iš tikrųjų jis yra visiškai nepralaidus vandeniui, ir tai, mūsų nuomone, yra privalumas, nes jis leidžia naudoti prietaisą net, pavyzdžiui, prausiantis po dušu, kad būtų galima optimizuoti savęs priežiūros laiką, ypač tiems, kurie turi mažai laiko yra ar yra šiek tiek tingus.
„Imetec Bellissima“ veido valymo grynas ir lengvas greitis pasirinkimasTada randame galimybę rinkitės iš dviejų greičių tas, kuris geriausiai tinka jūsų odos tipui ir valymo būdui.
Jų nėravietoj to L ‘automatinis išjungimas ir laikmatis kuris nurodo teisingą valymo laiką – dvi savybes, kurios iš tikrųjų išskiria pačius sudėtingiausius veido valymo šepetėlius.

5. Priedai

Aksesuarai, pateikiami kartu su „Imetec Bellissima Face Cleansing Pure & Light“ veido šepetėliu jie mums atrodo daugiau nei geri.
Be to, atsižvelgiant į šio modelio kainą, atrodo patogu ne tik į pakuotę įtrauktų galvučių kiekį (kurį aptarėme joms skirto koeficiento pastraipoje), bet ir kitus papildomus komponentus, kurie palengvina praktinį naudoti šį prietaisą.
„Imetec Bellissima“ veido valymo grynas ir lengvas užpildasŠtai jis žemiau visą priedų sąrašą pateikiama pristatymo srityje:

  • Bazė: tai yra vieta, kur laikyti savo šepetį ir kuri leidžia laikyti jį vertikalioje padėtyje. Kas mums labai nepatiko šioje lentoje, yra tai, kad negalima įdėti šepetėlio su ant jo pritvirtinta galvute, o tik rankenos dalimi;

Imetec Bellissima veido valymo grynas ir lengvas pagrindas

  • Sukrauti: prietaisą bus galima naudoti nuo pirkimo momento, nes šepetėliui valdyti pakuotėje jau yra rašiklio baterija;
  • Grožio krepšys: uždaromas kvadratinis krepšys su užtrauktuku, leidžiantis nešiotis teptuką su savimi arba praktiškai ir saugiai laikyti jį namuose;

Sankabos krepšys „Imetec Bellissima Face Cleansing Pure & Light“

  • Galvos: Visuose yra keturi skirtingi šepetėliai, kurie leidžia šepetį naudoti labai įvairiai.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos