▷ „Imetec Bellissima“ apžvalga

„Imetec Bellissima GT15 200“

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis garbanojimo geležį

1. Struktūra ir matmenys: Įvertinta 8 iš 10

Į struktūra ir matmenys „Imetec Bellissima GT15 200“ mes apdovanojome geras ženklas, nes ši rankinė garbanojimo geležis turi labai įdomių konstrukcinių savybių.

„Imetec Bellissima GT15 200“ pakuotėIš tikrųjų tai yra a kūginė geležis, kurio skersmuo prasideda nuo 25 mm prie pagrindo ir siaurėjant, kylant link patarimas, kur reikia matuoti 13 mm. Ši forma daro „Imetec Bellissima GT15 200“ gana gerą universalus, leidžiantis jums sukurti įvairių tipų garbanas, atsižvelgiant į aukštį, kuriame spynos yra suvyniotos: pasiekti minkštos ir plačios garbanos, pavyzdžiui, tiesiog apvyniokite plaukus lygintuvo pagrindu; priešingai, naudojant tik pastarojo galiuką, jie bus gauti griežtesnės ir labiau apibrėžtos garbanos. Galiausiai, jei sruogos bus susuktos išilgai visos kūginės geležies (galu nukreipta žemyn), gausime spiralės garbanos, tai yra minkšta iš pradžių, bet su apibrėžtais patarimais.

„Imetec Beautiful GT15 200“ struktūraKitas kūginės formos privalumas yra tai, kad tokio tipo garbanojimo geležį galima naudoti skirtingo ilgio, prisitaikanti ne tik prie ilgų, bet ir prie vidutinio ilgio ir vidutiniškai trumpų plaukų (taip sakant, iki bobų kirpimo).

2. Danga ir technologija: įvertinta 7,5 iš 10

Apie danga ir technologija, „Imetec Bellissima GT15 200“ gauna a sąžiningas balsavimas: šiuo požiūriu faktiškai garbanojimo geležis neturi ypatingai novatoriškų savybių.

Veikimo technologija yra ta tradicinis, tai yra, kad stilius atliekamas išnaudojant aukštą temperatūrą, kurią pasiekia pašildytas lygintuvas; vis dėlto įdomiau yra a keraminė danga, leidžiantis tolygiai paskirstyti šilumą ir leisti lygintuvui subtiliau ir skystiau tekėti tarp sruogų, todėl plaukai tampa mažiau agresyvūs.

„Imetec Bellissima GT15 200“ keraminė danga

3. Temperatūros pasirinkimas: 8 iš 10 įvertinimų

The temperatūros diapazonas tikimasi iš „Imetec Bellissima GT15 200“ yra gana platus, todėl priskyrėme šį faktorių a geras ženklas.

Tiksliau, ši garbanojimo geležis leidžia pasirinkti 7 šilumos lygiai, svyruoja nuo mažiausiai 150 ° C iki maksimalaus 210 ° C: „Imetec Bellissima GT15 200“ praktiškai galima naudoti visų plaukų tipųnustatant mažiausią temperatūrą ploniems ar pažeistiems plaukams sušvelninti ir vietoj jų pasirinkti aukščiausią šilumos lygį storiems ir storiems plaukams.

Temperatūra parenkama per ratas dedamas ant rankenos šono; nors nėra galimybės užrakinti pasirinkto lygio, galimybė netyčia pakeisti nustatymus naudojimo metu yra labai mažai tikėtina: rankena iš tikrųjų yra pakankamai ilga, kad galėtumėte suimti „Imetec Bellissima GT15 200“, nerizikuodami neliesti rato.

„Imetec Bellissima GT15 200“ temperatūros pasirinkimas

4. Funkcijos: Įvertinimas 7,5 iš 10

Žvelgiant iš funkcijos integruotas, „Imetec Bellissima GT15 200“ yra gana svarbus: todėl šį faktorių priskyrėme a sąžiningas balsavimas.

Pažiūrėkime išsamiau, į kokius elementus atsižvelgėme:

  • Greitas šildymas: gamintojas nurodo, kad „Imetec Bellissima GT15 200“ pasiekia nustatytą temperatūrą per kelias sekundes, tačiau tiksliai nenurodo faktinio kaitinimo laiko;
  • Automatinis išjungimas: praėjus 60 minučių nuo įjungimo, šis garbanojimo geležis išsijungia automatiškai, kad kuo labiau apsaugotų vartotojo saugumą;
  • Veikimo šviesos diodas: ant „Imetec Bellissima GT15 200“ rankenos randame raudoną šviesos diodų lemputę, kuri užsidega, kai veikia garbanojimo geležis. Tačiau šviesa visada išlieka fiksuota, todėl ji neleidžia suprasti tikslaus lygintuvo kaitinimo laiko.

„Imetec Bellissima GT15 200 LED“ valdymas

5. Lengva naudoti: įvertinta 7,5 iš 10

Todėl „Imetec Bellissima GT15 200“ yra daugybė elementų ir priedų, sukurtų taip, kad būtų patogiau jį naudoti naudojimo praktiškumas šios garbanojimo geležies priskyrėme a sąžiningas balsavimas. Tarp šių savybių mes nurodome:

  • Šaltas galas: „Imetec Bellissima GT15 200“ antgalis pagamintas iš šilumą izoliuojančios medžiagos ir išlieka šaltas net tada, kai lygintuvas yra aukštoje temperatūroje. Tokiu būdu stiliaus metu galėsime tvarkyti garbanojimo geležį nerizikuodami nudegti;

Termiškai izoliuotas antgalis „Imetec Bellissima GT15 200“

  • Integruota parama: „Imetec Bellissima GT15 200“ rankena baigiasi išsikišusiu galu, leidžiančiu lygintuvą pastatyti stabiliai ir tinkamu atstumu nuo darbinio paviršiaus, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų, kai garbanojimo geležis yra labai karšta;

„Imetec Bellissima GT15 200“ integruotas stovas

  • Pasukamas laidas: „Imetec Bellissima GT15 200“ yra su 360 ° pasukamu ir 1,80 metrų ilgio laidu, kuris suteikia gerą judėjimo laisvę stiliaus metu. Kabelyje taip pat yra kabliukas, naudingas, jei norite garbanojimo geležį pakabinti ant vonios sienos;
  • Šilumą izoliuojanti pirštinė: tiekiama kartu su „Imetec Bellissima GT15 200“ yra speciali šilumą izoliuojanti pirštinė, skirta apsaugoti nykštį ir smilių nuo didelio karščio. Šio priedo dėka, formuodami, be rizikos galėsime tvarkytis su spynomis ir garbanojimo geležimi: tokiu būdu plaukus galima ties pirštais užfiksuoti ties lygintuvu, kompensuojant replių trūkumą.

„Imetec Bellissima GT15 200“ šilumą izoliuojanti pirštinė

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos