▷ Kaip numesti svorį neišeinant

Mūsų patarimai, kaip numesti svorį nelankius sporto salės

Šis puslapis skirtas kam nori sulieknėti nelankydamas sporto salės ir nuolat treniruokis. Tiesą sakant, dėl ekonominių priežasčių ar dėl laiko stokos ne visi gali sportuoti specializuotuose centruose, kurie padeda numesti svorį. Taigi, kaip atsikratyti riebalų pertekliaus ir pagerinti savo išvaizdą bei fizinę sveikatą? Pirmiausia įsipareigokite laikytis naujos dietos, kurią vis dėlto turi suplanuoti specialistas. Patyręs dietologas žinos, kaip sukalibruoti tinkamas kalorijų skaičius savo kasdieniams poreikiams patenkinti. Be to, įsigydami paprastą ir nebrangią gimnastikos įrangą, jūs galite atlikti fizinius pratimus namuose ar parke, kai tik norite, pagreitindami sau nustatytą lieknėjimo procesą.

Žemiau pateikiame įrankius, kuriuos lengviau rasti ir naudoti, būtina sekti mūsų siūlomas treniruotes. Kai kurie iš jų, mes nurodome, turi didesnę kainą ir užima daugiau vietos, o kiti gali būti laikomi net kuprinėje ar stalčiuje. Jei turite tinkamą vietą jiems laikyti, taip pat turite tam tikrą pinigų sumą, labai rekomenduojame įsigyti vieną iš šių 3:

Sąrašas tęsiamas su kitais įrankiais, ne tokiais dideliais ir daug pigesniais:

Galiausiai, norėdami stebėti treniruočių metu atliktą darbą, kurį netrukus jums parodysime, tokius priedus kaip širdies ritmo matuoklis arba a veiklos stebėjimo priemonė.

3 auksinės taisyklės, kaip numesti svorį nelankius sporto salės

Remdamiesi tuo, kas išdėstyta aukščiau, dabar pažiūrėkime 3 auksines taisykles, kaip numesti svorį neinant į sporto salę.

1) maitinimo šaltinis

Sveika mityba

Mes pakartojame tai tuo atveju, jei norite sekti tikru individualizuota dieta, reikia kreiptis į specialistus, kuris turi ir įgūdžių, ir įrankių, reikalingų norint apibrėžti dietą, kuri geriausiai atitinka jūsų fizines savybes. Kitu atveju galite vadovautis bet kurio bendrosios praktikos gydytojo patarimais: venkite gazuotų gėrimų, riebių padažų, alkoholinių gėrimų, kepto maisto, sendintų sūrių ir termiškai neapdorotų maisto produktų. Priešingai, geriau teikti pirmenybę panašiam į toliau pateiktą meniu: neskaldyti grūdai, ankštiniai augalai, balta mėsa, žuvis, žalios daržovės ir lengvai pagardinti, bet taip pat pasirinkti mažai cukraus turintys vaisiai.

2) Kasdienė veikla

Namų tvarkymas

Kasdienis aktyvumas yra dar vienas veiksnys, kuris daro įtaką ir ne mažai mūsų fizinei formai. Dėl darbo ar tiesiog dėl tinginystės mes linkę vis labiau vengti judėjimo, todėl patys ieškome internetinių puslapių, kuriuose pateikiama patarimų, kaip numesti svorio! Na, jei esate šiuo metu, atėjo laikas pakeisti kai kuriuos įpročius, laikantis dienos režimo, labiau skirto dinamiškumui ir fizinei gerovei:

 • Eiti į darbą pėsčiomis ar dviračiu;
 • Apsipirkite kasdien vaikščiodami;
 • Namą valykite kasdien, o ne tik kartą per savaitę;
 • Venkite liftų naudojimo ir eikite laiptais;
 • Gaminkite neparagavę;
 • Pasirinkite vakarinius susibūrimus, kur galėtumėte atlikti fizinį judėjimą, pavyzdžiui, šokti;
 • Pirmenybę teikite aktyviai ir nestatiškai praleistoms pramogoms, tokioms kaip sodo ar daržo priežiūra.

Tai tik kelios idėjos, kurių reikia laikytis, tačiau svarbu tai, kad tikrai norisi sulieknėti: su įsipareigojimas ir vaizduotė rasite tinkamą būdą tai padaryti!

3) Treniruotės neinant į sporto salę

Vaikščioti
Kelios pastraipos aukščiau rekomendavome įsigyti įvairių gimnastikos priemonių, kurios gali visiškai pakeisti svorio salę ar fitneso kursą. Taip pat atsižvelkite į tai, kad naudodamiesi aktyvumo stebėjimo programos ir širdies ritmo matuoklio programomis ši technologija leis jums naudotis tikrais virtualiais mokytojais, kurie paaiškins, kokių mokymų reikia laikytis norint pasiekti tam tikrą tikslą.

Jei technologija nėra jūsų dalykas, siūlome atlikti šiuos pratimus pagrindinio mokymo programa:

 • Pirmadienis: 10 min. nemokamos kūno gimnastikos, 30 min. apie grandinės treniruotes, tempimą pabaigoje;
 • Antradienis: 1 valanda pasivaikščiojimo ant bėgimo takelio, treniruoklio ar elipsinio treniruoklio (jei nėra įrankių, galite vaikščioti parke);
 • Trečiadienis: 10 min. nemokamos kūno gimnastikos, 30 min. apie grandinės treniruotes, tempimą pabaigoje;
 • Ketvirtadienis: 1 valanda pasivaikščiojimo ant bėgimo takelio, treniruoklio ar elipsinio treniruoklio (jei nėra įrankių, galite vaikščioti parke);
 • Penktadienis: 10 min. kūno svorio gimnastikos, apie 30. min grandinės treniruotės, tempimas pabaigoje.

Pratimai grandinės treniruotės jie turi skirtis ir gali būti pasirinkti pagal jūsų galimybes. Tačiau svarbu gerai atlikti judesius, kad, pavyzdžiui, nebūtų per daug įtempta nugara. Mes rekomenduojame tai padaryti 4 ar 6 ratai vienai grandinei, kurios yra bent jau ekvivalentiškos 4 minučių darbo tai yra poilsio laikas 1-3 minutės. Žemiau nurodome pagrindinį modelį, kurį reikia imituoti:

 1. Šokinėjantis lynas;
 2. Tiesūs smūgiai (strypai) su svoriais;
 3. Pritūpkite lazda už galvos;
 4. Pilvas ant kilimėlio;
 5. Praleiskite vietoje (t. Y. Aukštu keliu);
 6. Smūgiai į viršų su svoriais;
 7. Plaučiai;
 8. Liemens posūkiai su lazda;
 9. Apynių vietoje;
 10. Šoniniai pakėlimai su svoriais;
 11. Pusė pritūpimo su šuoliu;
 12. Liemuo sukasi ant kilimėlio.

Kiekvienas pratimas turi būti atliekamas 15 sekundžių pakaitomis 5 sekundės poilsio. Todėl visos kelionės trukmė bus 4 minutes, bet jei norite, taip pat galite padidinti stočių skaičių grandinėje iki 15. Tai, mes kartojame, yra labai paprastas pagrindinis modelis, kuriam patariame ieškoti vaizdo pamokų, paaiškinančių tikslų vykdymą.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos