▷ MJX X101 apžvalga | Kuris S.

MJX X101

Mūsų balsai dėl lemiamų drono pasirinkimo veiksnių

1. Lengva naudoti: įvertinta 8,5 iš 10

Visų pirma svarbu įvertinti bepiločio orlaivio pilotavimo paprastumą, ypač atsižvelgiant į jūsų patirties lygį. Šiuo atžvilgiu „MJX X101“ dronas nusipelno gero įvertinimo – 8,5 iš 10: radijo valdiklis iš tikrųjų turi daugybę nustatymų, skirtų tiems, kurie yra mokantis skristi, kuris gali būti išjungtas, kai pasiekiama tam tikra patirtis. Visų pirma mes prisimename režimas be galvos, kuris palengvina bandymą visų pirma tiems, kurie atlieka pirmuosius eksperimentus, ir pagreičio kontrolė (droselio ribos valdymas), kuris neleidžia dronui per staigiai lipti, todėl jį lengviau valdyti.
Už įvykdymą 360 ° saltobe to, galima įjungti konkretų mygtuką, kad būtų galima atlikti šį manevrą spustelėjus.
Kalbant apie krypties valdikliai, be klasikinių keturių, yra ir valdikliai apdaila (vadinamas anglišku apipjaustymu), keturi iš eilės: tokiu būdu galima tiksliai subalansuoti droną, kad jis būtų idealiai horizontalus, ir nuolat skraidyti viena kryptimi.
Galiausiai nurodome automatinis grįžimastačiau veikia tik begalviu režimu: paspaudus konkrečią komandą, dronas pats juda nuotolinio valdymo kryptimi.
Naudojamas radijo dažnis yra 2,4 GHz, greito dažnio, leidžiančio labai trumpą drono atsako laiką. Ši „MJX X101“ versija parduodama su „C4008“ kamera, su kuria ji taip pat įmanoma valdyti droną FPV režimuarba iš mobiliojo prietaiso, kuriame realiuoju laiku galima žiūrėti padarytus vaizdus.
Kaip dažnai būna, nuotolinio valdymo pulto baterijos į pakuotę neįeina, todėl jas turėsite įsigyti atskirai trys AA baterijos, įkraunamas arba vienkartinis.

2. Autonomija: įvertinimas 7 iš 10

Antra, svarbu įvertinti kiek laiko dronas gali skristi, ir jei įmanoma nusipirkti atsarginių akumuliatorių. Mūsų įvertinimas „MJX X101“ yra teisingas, 7 iš 10.
Ten Li-Po akumuliatorius tiekė 7,4 V jis nėra ypač galingas, atsižvelgiant į orlaivio dydį ir galimybes 1200 mAh pakanka 10 minučių skrydžio. Tai gali atrodyti šiek tiek, bet iš tikrųjų tai yra šiek tiek didesnė autonomija nei beveik visų kitų „pradinio lygio“ dronų, kurie dažnai skraido 6 minutes ar mažiau.
Atsižvelgiant į didelį srovės stiprumą, t įkrovimo laikas jie yra gana ilgi, mes kalbame apie 150 minučių: tam rekomenduojame įsigyti atskirai atsarginės baterijos visada mokėti, kad skristų.MJX X101 atsarginė baterija

Aptariamas dronas turi a veikimo diapazonas 100 m iš jo nuotolinio valdymo pulto: tai nėra ypač didelis atstumas, bet daugiau nei pakanka išmokti skraidyti ir atlikti pirmuosius aerofotografavimo eksperimentus.
Svarbus dalykas, kurį reikia atkreipti į tai, yra tai, kad nors kiti modeliai, netekę radijo signalo, tiesiog išsijungia, šis skristi toliau: Jei nesate atsargūs, kad liktumėte diapazone, rizikuojate vytis savo droną arba, dar blogiau, jį pamesti.

3. Kamera: įvertinta 7,5 iš 10

Toliau reikia atsižvelgti į fotoaparatas ir galimybę jį pakeisti kitu įrenginiu, „MJX X101“ priskiriame dar vieną gerą iš 10,5. Kaip minėjome, tiekiama kamera yra „MJX C4008“, suderinama sumobilioji programa pilotavimui bepiločio orlaivio ir daryti vaizdo bei fotosesijas.
Vaizdo įrašų kokybė yra gana gera, kadrai iš tikrųjų daromi 720 psl, bet neradome jokių žinių apie jutiklyje esančių MP skaičių. Taip pat yra dar dvi to paties gamintojo kameros, suderinamos su šiuo modeliu: C4005, lengvesnis, bet su a tik 0,3 Mp, ir C4009, lygiavertės kokybės C4008. Abi šios kameros nesuderinamos su mobiliuoju pilotavimu, tačiau leidžia skristi FPV režimas.MJX X101 vaizdo kadras

Kamera montuojama ant vienos stabilizatorius gana elementaru, kad slopina vibracijas per keturias minkštas gumines amortizuojančias sferas. Gera žinia ta, kad šį stabilizatorių labai lengva pritvirtinti kitos kameros taip pat, pavyzdžiui, „GoPro“, naudojant tvirtinimo priedų rinkinį, paprastai tiekiamą su veiksmo kameromis.Alternatyvi veiksmo kamera „MJX X101“

4. Stabilumas: įvertinta 7,5 iš 10

Galiausiai nepamirškime drono stabilumo skrydžio metu, o tai ypač svarbu skrendant lauke ir filmuojant vaizdo įrašus. Net ir šiuo paskutiniu aspektu „MJX X101“ dronas nusipelno 7,5 iš 10.
Kaip matyti iš nuotraukų, tai yra a kvadrokopteris, todėl nepaprastai stabilus skraidantis lėktuvas, turintis didelių problemų tik sugedus varikliui (problema, kurią su heksakopteriu atsargiai sušvelnina kiti esami rotoriai).
Sistema stabilizavimas jis yra šeši tūzai, tai yra, naudojasi šešių atsiliepimais giroskopiniai jutikliai kurie padeda dronui suprasti jo padėtį ir orientaciją erdvėje. Šešių ašių sistemos dėka šis orlaivis gali gerai atsispirti apsivertimui kilus vėjui ar staigiam pagreičiui, taip pat jį galima paleisti skrydžio metu ir iš karto rasti stabilų požiūrį.
Reikia pasakyti, kad net dydžio padėti nustatyti stabilumą skrydžio metu: iš tikrųjų tai yra bepilotis orlaivis gan didelis, iš beno 50 cm šone ir 18 cm aukščio. Ašmenų skersmuo yra 21 cm, o bendras svoris pasiekia 420 gTodėl nenuostabu, kad šis modelis sugeba gerai išlaikyti savo kursą ir padėtį net esant nedideliam vėjui.

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas