▷ „Philips HU4706 / 11“ apžvalga

„Philips HU4706 / 11“

Mūsų įvertinimas dėl lemiamų drėkintuvo pasirinkimo veiksnių

1. Tipas: įvertinta 9,5 iš 10

Atsižvelgdami į šio mažo drėkintuvo „Philips HU4706 / 11“ tipą, galime priskirti beveik aukščiausius balus – 9,5 iš 10. Tai iš tikrųjų yra garinamasis drėkintuvas, naujausios kartos technologija, kurią „Philips“ vadina „NanoCloud“, remiantis oro patekimu iš supančios aplinkos ir priverstiniu jo praleidimu ventiliatoriaus dėka per drėgną filtrą, kad oras tuo pačiu metu būtų drėkinamas ir gryninamas.
„Philips HU4706 / 11“
Vienintelis variklis, kuriam reikia įjungti elektrą, yra ventiliatoriaus, todėl šio modelio, kaip ir visų modelių, naudojančių šią konkrečią technologiją, sąnaudos yra ypač mažos. Garavimo drėkintuvai taip pat turi pranašumą, palyginti su kitų tipų, kad nėra palankūs kondensato susidarymui ant paviršiaus, kuriame veikia drėkintuvas.
„Philips HU4706 / 11 nanocloud“
Grįžtant prie vartojimo, „Philips HU4706 / 11“ energijos sąnaudos yra tik 14 W esant maksimaliai ventiliacijai, ultragarso drėkintuvams – 30–40, o karštiems – daugiau kaip 600 W. Ventiliatorių keliamas triukšmas, bent jau šiam modeliui, nėra labai ribotas sakant tiesą, mes esame 40 dB esant didžiausiai galiai: tai reiškia, kad dienos metu girdimas skleidžiamas triukšmas, tačiau jis nėra itin įkyrus, o daugeliui gali būti per didelis, kad miegamajame naktį veiktų oro drėkintuvas.

2. Našumas ir autonomija: įvertinta 6 iš 10

Kita vertus, negalime peržengti siauro pakankamumo, kalbant apie „Philips HU4706 / 11“ drėkintuvo veikimą ir autonomiją. Tankas yra labai kompaktiškas, jo talpa yra tikrai maža 1,3 l tik.
„Philips HU4706 / 11“ bakas
Maksimali garų išmetimo tik yra gana maža 150 ml / val apie. Atsižvelgiant į šias specifikacijas, nenuostabu, kad šis prietaisas tinka efektyviai drėkinti tik patalpas 20 kv.m. daugiausia nuviliantis aspektas yra maksimali autonomija: tik 8 valandas minimalus vėdinimas.

3. Sanitarija: įvertinta 8,5 iš 10

Kita vertus, mes nustatėme, kad sanitarijos koeficientas yra labai patenkinamas, kuriam priskiriame gerą 8,5 iš 10, atsižvelgiant į geras šio modelio charakteristikas išmetamo oro kokybės požiūriu. „Philips HU4706 / 11“ drėkintuvas iš tikrųjų yra tankus korio filtras kuris lieka iš dalies panardintas į rezervuaro vandenį, jį sugerdamas ir drėkindamas.
„Philips HU4706 / 11“ filtras
Kai praeina iš aplinkinės aplinkos įsiurbtas oras, dulkės, plaukai, plaukai, negyva oda taip pat filtruojami bakterijos išsklaidytas joje: oras tokiu būdu grąžinamas į išvalytą ir drėkinamą patalpą. Nėra įmontuoto jonizatoriaus, tačiau tai nėra trūkumas, kuris turėtų nustebinti tokiu mažu ir paprastu modeliu.

4. Funkcijos: Įvertinimas 6,5 iš 10

Žvelgiant iš šiame modelyje esančių funkcijų, turime grįžti prie gana žemo, bet vis tiek pakankamo įvertinimo: 6,5 iš 10. Galimų variantų diapazonas iš tikrųjų yra labai ribotas ir yra sumažintas iki neišvengiamos funkcijos. automatinis išjungimas iki vandens rezervuare išsekimo ir galimybės sureguliuokite ventiliaciją, nors to galima atsisakyti du lygiai tik vienas – švelnesnis ir tylesnis, kitas – patvaresnis ir triukšmingesnis.
„Philips HU4706 / 11“ selektorius
Nėra nei laikmačio, kad būtų galima nustatyti veikimo trukmę, nei higrometro, kad nustatytumėte drėgmės procentą, kurį norite pasiekti ir palaikyti, tačiau, dar kartą atsižvelgdami į šio modelio dydį ir paprastumą, negalime sakyti, kad šie trūkumai stebina.

5. Priežiūra: įvertinta 7,5 iš 10

Šiam drėkintuvui būtinas priežiūros ir valymo operacijas taip pat galime priskirti atskirai (7 iš 10). Periodinis valymas iš tikrųjų yra labai paprastas ir susideda iš kassavaitinis bako plovimas su vandeniu ir švelniu plovikliu bei panardinant filtras į vandens valandą, ją išvalyti ir išlaisvinti iš susikaupusių kalkių nuosėdų.
Silpna šio modelio vieta, būdinga visiems garinimo drėkintuvams, yra filtro gendamumas koris, kurio efektyvumas sumažėja vartojant: jį reikia keisti maždaug kas pusmetį. Šiuo atžvilgiu atminkite, kad filtro trukmė taip pat skiriasi priklausomai nuo drėkintuvo naudojimo dažnio ir į jį įleidžiamo vandens kietumo. Todėl tie, kurie įsigyja šį modelį, turi būti pasirengę sumokėti nedideles periodines išlaidas, kad jo veiksmingumas nepakistų. Galiausiai atkreipiame dėmesį, kad pakeisti filtrą gali būti sunku, nes neatrodo, kad modelio, suderinamo su šiuo produktu, nėra nei pagrindinėse Italijos elektroninės prekybos svetainėse, nei gamintojo svetainėje.

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas