▷ „Samsung Motion Sy“ apžvalga

„Samsung Motion Sync Compact VC06H70F0HD“

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis dulkių siurblį

1. Struktūra: įvertinta 9 iš 10

Pradėkime nuo šio dulkių siurblio konstrukcinių charakteristikų priskyrimo puikiems 9 iš 10. Tai gana kompaktiškas modelis, kurio pėdsakas yra 43,2 cm ilgio, 25,3 pločio ir 28,3 gylio, įrengtas a tankas mažas, nuo 900 ml talpos ir su a svoris apskritai 5,2 kg.
Vienas iš konstrukcijos ypatumų slypi ratuose: platus, gumuotas ir su nuolydžiu, dėl kurio judėjimas tampa ypač judrus, ypač vairuojant.
Vamzdis yra pasukamas 360 ° kampu, jame yra patogus ergonomiška rankena su integruotais valdikliais mašinos įjungimui ir išjungimui, taip pat įsiurbimo galiai reguliuoti.
kabelis maitinimas ilgas 7 m ir bendras diapazonas yra labai geras, ateina į 10 m pradedant nuo maitinimo lizdo.

2. Šepečiai ir purkštukai: įvertinta 8,5 iš 10

„Samsung Motion Sync Compact VC06H70F0HD“ angosPrie šio dulkių siurblio pateikiama turtinga šepetėlių pakuotė taip pat nusipelno gero ženklo – 8,5 iš 10.
Jiems iš tiesų gerai 6 šepečiai rastas pakuotėje: vienas grindims, vienas kilimams, vienas parketui, specialus naminių gyvūnėlių šepetys naminiams gyvūnėliams pašalinti, tylus kombinuotas kilimų ir grindų šepetys ir šepetys.
Be to, trys klasikos yra integruotos ant rankenos angos mažas: vienas apmušalui, vienas su šereliais dulkėms valyti ir plyšio antgalis plyšiams. Atskyrus vamzdelį ir paprastu spragtelėjimo judesiu galima sumontuoti vieną iš trijų, todėl visada yra po ranka.
Be to, ant rankenos yra dulkių jutiklis, kuris vizualiai nurodo, kada yra dulkių, kurias reikia išsiurbti, o kai paviršius yra visiškai švarus.

3. Vartojimas ir efektyvumas: įvertinti 9 iš 10

„Samsung Motion Sync Compact“ VC06H70F0HD energijos ženklasTada šio modelio vartojimui ir našumui priskiriame dar vieną labai aukštą balą, vėlgi 9 iš 10. Kalbant apie energijos sąnaudas, šio dulkių siurblio variklis tik sugeria 650 W, kurio numatomas metinis suvartojimas yra 28 kWh: visi labai geri duomenys, kurie tvirtai atspindi šį modelį energijos juosta A.
Tačiau, vertinant nešvarumų našumą, Europos klasifikacija yra panaši į energijos vartojimo efektyvumo klasę, juosta svyruoja nuo A (puikus našumas) iki G (prastas veikimas). Šio dulkių siurblio efektyvumo klasė visada yra A grupė dėl veiksmų dėl kietos grindys, o sui kilimai o ant kilimo yra efektyvumo klasė D grupė, vertė, atitinkanti geriausius rinkoje jau esančius modelius.

4. Bako savybės: įvertinta 7,5 iš 10

„Samsung Motion Sync Compact VC06H70F0HD“ vairasVertindami šio modelio bako charakteristikas, nusileidžiame padoriam 7,5 iš 10. Esame skolingi ne itin aukštą pažymį mažas pajėgumas bako, kuris neperžengia t 900 ml, labai maža namų dulkių siurblio vertė, kurią reikia ištuštinti daugiausiai kartą per du visiškus valymus, taip pat atsižvelgiant į jūsų namų dydį.
Nėra ko skųstis technologiniu požiūriu: tai yra daugiacikloninis tankas be maišelio padalintas į 14 kambarių, didesnis siurbimui, kiti mažesni, kad efektyviai atskirtų nuo oro surinktas šiukšles.

5. Filtravimas: Įvertinta 9 iš 10

„Samsung Motion Sync Compact VC06H70F0HD“ filtrasGaliausiai grįžkime prie šio dulkių siurblio filtravimo sistemos priskyrimo puikiems 9 iš 10.
Yra bent keturi filtravimo lygiai, iš kurių pirmasis yra pats ciklono bakas.
Antrąjį lygį atstovauja a HEPA filtras klasėje H13, aukščiausia rasta komerciniuose dulkių siurbliuose.
Tada yra a putų filtras apsaugoti variklį, nuolatinis ir plaunamas.
Galiausiai paskutinis filtravimo lygis yra prie oro išmetimo. Efektyvumo klasė, susijusi su pakartotinis miltelių įvedimas aplinkoje patvirtina gerą šios filtravimo sistemos efektyvumą, koks jis yra A grupė: todėl šis dulkių siurblys gali būti įdomus ir tiems, kurie kenčia nuo alergijos dulkėms ir žiedadulkėms.

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas