▷ „Tacklife SDP50DC“ apžvalga

„Tacklife SDP50DC“

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių, pasirenkant atsuktuvą

1. Galia: įvertinta 7 iš 10

Šioje apžvalgoje mes pristatome „Tacklife SDP50DC“ modelį, ypač ekonomišką atsuktuvą, kuriam labai sekasi parduoti ir gauti grįžtamąjį ryšį.

Pagal „Tacklife SDP50DC“ galios koeficientą, remiantis analizuojamais techniniais duomenimis, gaunamas atskiras įvertinimas. Tačiau reikia pasakyti, kad šis atsuktuvas jį maitina baterija todėl nėra visiškai teisinga kalbėti apie galią, bet apie galią, nes apie jas pranešamos tik įtampos santykinės vertės (vis tiek naudingi duomenys įrankio veikimui įvertinti). Todėl „Tacklife SDP50DC“ naudojama įtampa yra 3,6 voltai, vidutiniškai mažos vertės, tačiau puikiai atitinka to paties kainų diapazono prietaisų standartus. Šio našumo atsuktuvas leidžia atlikti paprasčiausius namų ruošos darbus: priveržkite stalčiaus varžtą, surinkite knygų spintą arba suremontuokite prietaisą, užduotis, kurioms nereikia galios ir greičio. Tuo atveju, kai jūsų poreikiai skiriasi, mes rekomenduojame aukštesnės klasės veržliaraktį, tada profesionaliam naudojimui skirtą modelį ar aukšto lygio pomėgį, kurio baterija viršija 7–8 voltus.

2. Spektaklis: įvertinta 6 iš 10

Pagal našumo koeficientą „Tacklife SDP50DC“ priskiriame pakankamą balsavimą dėl šių priežasčių: techninių duomenų lape rastos vertės nėra ypač įdomios, tačiau visų pirma gamybos įmonėje nėra pagrindinių duomenų, susijusių su sugriežtinimu. sukimo momentas.
„Tacklife“ praneša, kad greičiu SDP50DC yra tiksliai 200 apsisukimų per minutę, vertė dažnai randama tarp pigiausių atsuktuvų. Tačiau ši savybė užpildo namų ruošai skirtą darbo laiką, o ne profesionalų, nors svarbu atsiminti, kad geriausi modeliai gali viršyti net 250 r / min.
Šio veiksnio analizę baigiame pabrėždami, kad „Tacklife SDP50DC“ turi dvi sukimosi kryptys, todėl jis gali būti naudojamas tiek prisukimui, tiek atsukimui.

3. Mityba: įvertinta 9 iš 10

Pagal galios koeficientą „Tacklife SDP50DC“ modelis yra pakankamai patenkinamas. Buvimas ličio baterija, tiesą sakant, nenuostabu, jei atsižvelgsime į mažą šio atsuktuvo kainą. Paprastai žemos klasės modeliai turi mažiau pažangias maitinimo technologijas, tokias kaip Ni-Mh arba Ni-Cd baterijos. Kita vertus, ličio baterija leidžia mėgautis šiais privalumais: didesniu lengvumas prietaisas, jokio atminties efekto per daugelį metų ir visų pirma vienas pastovi galia. Mes taip pat priduriame, kad „Tacklife SDP50DC“ ličio baterija turi gerą srovės stiprį (2 Ah) ir kad visas įkrovimas trunka apie 3 valandas.

4. Struktūra: įvertinta 7,5 iš 10

Struktūros faktorius taip pat yra labai įdomus, kuriam mes priskiriame daugiau nei teisingą reitingą pagal savybes, kurias mes dabar apibūdinsime.
Mes pradedame nuo tvarkymo, su kuriuo susitinka „Tacklife SDP50DC“, bet nepasižymi, nes jo svoris ir dydis yra didesnis nei daugelio konkurentų. Šio įrankio matavimai iš tikrųjų yra 21 x 5 x 20 cm (kurį vis dar galime laikyti kompaktišku), tačiau jo svoris yra apytiksliai 600 gramų todėl jis yra mažiau praktiškas nei daugelis kitų modelių, kurių svoris neviršija 300 gramų. Be to, nors „Tacklife SDP50DC“ tai ir negali būti laikoma tikru defektu, ji neturi šarnyrinės galvos, skatinančios judėjimo laisvę uždarose erdvėse. Tačiau reikėtų įvertinti šviesos buvimą LED kuris leidžia jums dirbti didesnis tikslumas net tamsoje.

„Tacklife SDP50DC“ su šviesa

Gamintojas ir mažmenininkai rankeną apibūdina kaip „ergonomišką“, nors iš tikrųjų „Tacklife SDP50DC“ atrodo mažiau įmantrus nei aukštesnio lygio atsuktuvai, turintys neslidžią dangą, kad būtų tvirtesnė sukibimas.

5. Priedai: 8 iš 10

Mes pasiekėme paskutinį šios peržiūros etapą: priedų veiksnio įvertinimą, kuris visiškai įtikino mūsų ekspertus.
Tiesą sakant, „Tacklife SDP50DC“ atrodo gana išsamus produktas ir kupinas papildomų galimybių, tokių kaip USB laidas akumuliatoriui įkrauti. Komplekto buvimas lemia gerą kainos ir kokybės santykį, tačiau jei neįtrauksite papildomų pirkimo išlaidų atskiroje transformatoriaus vietoje.
Be USB kabelio, rinkinyje yra 30 patarimų yra prailginimo juosta dirbti net sunkiausiuose taškuose, visi priedai, esantys pirkimo metu, yra pakuotėje. Trūksta specialaus atvejo, kurį būtų labai naudinga nešioti ir laikyti maksimalaus saugumo „Tacklife SDP50DC“.

„Tacklife SDP50DC“ priedų rinkinys

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas