▷ „WaterRower 100 S4“ apžvalga

„WaterRower 100 S4“

Mūsų balsai dėl lemiamų veiksnių pasirenkant irkluotoją

1. Atsparumo tipas: įvertinta 10 iš 10

Mūsų apžvalgoje nagrinėjamas „WaterRower 100 S4“ modelis, aukščiausios klasės irklavimo mašina kuris nusipelno ypatingo dėmesio skirtingais požiūriais: absoliuti medžiagų kokybė, novatoriškas rodymas ir puikus internetinis atsiliepimas. Tai tik keli dalykai, kuriuos aptarsime vėliau. Dabar pereikime prie pirmojo irklavimo mašinos pirkimo lemiamo veiksnio.

Norėdami išsirinkti geriausiai mūsų poreikius atitinkančią irklavimo mašiną, turime įvertinti faktorių “atsparumo tipas„, Kuriame„ WaterRower 100 S4 “gauna geriausią įvertinimą, kurį galima skirti. Šios sėkmės priežastis siejama su puikia išnagrinėto modelio naudojama technologija. Iš tikrųjų „WaterRower 100 S4“ yra irklavimo mašina vandens pasipriešinimas, kuris puikiai imituoja kinetinį judėjimą, reikalingą sportininkui irkluoti ir judėti kanoja. Todėl tai yra geresnė treniruočių sistema, nei siūlo kiti pigesni irkluotojai. Tai pasakę, mes taip pat tikimės, kad idealus „WaterRower 100 S4“ pirkėjas yra tas, kuris ieško patikimo ir efektyvaus produkto, galintis pasiruošti taip pat sportininkas konkurencingu lygiu bet kuriam vandens varžybos.

2. Atsparumo lygiai: įvertinta 8,5 iš 10

Antruoju veiksniu analizuojame „WaterRower 100 S4“ atsparumo lygius, kurie už labai paprastos ir praktiškos sistemos naudojimą nusipelno teigiamo balsavimo. Vandens irklavimo mašinos atsparumui treniruotėms valdyti, pasinaudoti savo atleto jėgomis. Paaiškinkime: žemesnio diapazono irkluotojai leidžia pasirinkti lygius, verčiančius treniruojamą asmenį padidinti ar sumažinti pastangas pagal pasirinktą pasirinkimą. Tačiau „WaterRower 100 S4“ šis variantas nėra svarstomas, todėl bus greitas sportininko tempas, turintis įtakos galutiniam treniruotės tikslui. Galutinis tikslas yra aerobinio ar anaerobinio darbo rezultatas. Pirmuoju atveju pirmiausia siekiama pašalinti riebalus raumenų augimo sąskaita, o tai yra antrojo tikslo prerogatyva. Tie, kurie treniruojasi su „WaterRower 100 S4“ ir nori sulieknėti, turės nustatyti lėtesnį ir ilgesnį tempą; norint padidinti jėgą, priešingai, reikės padidinti irklavimą greitais ir ryžtingais judesiais.

„WaterRower 100 S4“ rankinio atsparumo lygiai

3. Struktūra: įvertinta 8,5 iš 10

Mes pasiekėme atkarpą, kurioje irkluotojas vertinamas konstrukcijos požiūriu, o tai taip pat yra patenkinama, nes anksčiau analizuoti veiksniai. Tačiau, mūsų vertinimu, taip pat atsižvelgiama į praktinius elementus: tiksliau svorį ir matmenis, kurie neleidžia „WaterRower 100 S4“ gauti maksimalų pelnytą įvertinimą už medžiagų kokybę. Ši irklavimo mašina pagaminta iš kieti pelenai o įmonė suteikia galimybę naudotis visais būtinos atsarginės dalys, kad „WaterRower 100 S4“ būtų ilgalaikis pirkinys su tinkama priežiūra. Grįžtant prie morfologinio aspekto, mes primename, kad norint naudoti šį modelį būtina turėti didelę patalpą, nes „WaterRower 100 S4“ matuoja 210 x 56 x 53 cm ir sveria kiek mažiau 30 kg. Todėl manoma, kad ši irklavimo mašina pastatyta erdvėje, kurioje yra mažai baldų, arba bent jau didelėse patalpose, kurios leidžia patogiai judėti. Taip yra todėl, kad po naudojimo jį galima lengvai laikyti: „WaterRower 100 S4“ yra aprūpintas praktiški ratai judėti ir gali būti pastatytas prie sienos, kad užimtų dar mažiau vietos.
Galiausiai mes prisimename, kad didžiausias vartotojo svoris neturi viršyti 135 kg, kur žemesnės serijos modeliai beveik neviršija 110 kg talpos.

4. Ekranas: įvertinta 10 iš 10

Ekrano koeficiente mes priskyrėme maksimalų įvertinimą „WaterRower 100 S4“, kuris naudoja S4 monitorių, kad mokymo subjektas galėtų lengviau pasiekti tikslą. LCD ekranas jis yra labai didelis, kad geriau matytųsi net treniruotės metu, nors tikslių matmenų nepavyko rasti.

„WaterRower 100 S4“ ekranas

Tačiau galime tiksliai išvardyti funkcijas, kurios jame yra:

  • Greitas paleidimas: paprastu mygtuku įsijungia ekranas;
  • Zonų funkcija: leidžia nustatyti palaikomą smūgių intensyvumą, smūgių skaičių ar širdies ritmą;
  • Atstumas: galite pasirinkti keliauti tam tikrą atstumą ir stebėti santykinį mokymą;
  • Trukmė: leidžia nustatyti treniruotės trukmę;
  • Intervalas: atsižvelgiant į nuvažiuotą atstumą ar bėgantį laiką, galima įvesti iki 9 intervalų;
  • Kompiuterio sąsaja: S4 monitorių galima prijungti prie kompiuterio ir sukurti tikras treniruočių korteles naudojant specialią „WaterRover“ programinę įrangą.

Tai tik keletas privalumų, kuriuos siūlo „S4“ monitorius. Daugiau apie visas jo funkcijas galite sužinoti „WaterRower“ svetainėje, kurioje išsamiai paaiškinamos visos ką tik aprašytos ekrano funkcijos.
Todėl darome išvadą, kad S4 monitoriaus dėka kiekvienas sportininkas gali planuoti ir stebėti savo treniruočių būseną kad galėtumėte lengvai pasiekti tikslą.

5. Patogumas: įvertinta 9,5 iš 10

Be to, atsižvelgiant į komforto koeficientą, „WaterRower 100 S4“ priskirtas įvertinimas yra labai teigiamas, nes nagrinėtas irkluotojas siūlo keletą elementų, kurie palaiko patogią ir funkcionalią treniruotę.
Taigi pradėkime nuo balnas kuri be to, kad turi a ergonomiška forma norint geriau sėdėti, jis slysta išilgai ašies, leidžiančios treniruotis puikiai ištiesk kojas. Akivaizdu, kad galimybė maksimaliai ištiesti apatines galūnes skiriasi priklausomai nuo sportininko ūgio, tačiau lyginant su daugeliu kitų modelių, „WaterRower 100 S4“ turi ilgiausią balno smūgį, ir būtent dėl ​​šios priežasties konstrukcija užima daugiau erdvė.
L ‘rankena tai vienas vientisas blokas, padengtas neslidi medžiaga tvirtam sukibimui net ir be sporto pirštinių.
Kojų atramos taip pat yra fiksuotos ir su danga, padedančia išlaikyti bato padą liestą prie kojos. Tai puikus sprendimas didelio intensyvumo treniruotėms. Taip pat pėdų atramos srityje yra dirželiai pirštams tvirtinti, kuri tada gali stumti daugiau energijos neprarandant stabilumo.

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas