Kas yra pritūpimo trauka? | Privalumai ir Tec

Kuriant treniruotę visada patogu turėti labai efektyvius pratimus, kuriems nereikia įrangos. Pritūpimai yra fantastiškas pratimas, kurį turite turėti savo repertuare. Čia yra viskas, ką reikia žinoti apie pritūpimus ir kodėl turėtumėte juos įtraukti į savo įprastas treniruotes.

Kas yra pritūpimo trauka?

Pritūpimo trauka yra sąlyginis pratimas, kuris dažnai painiojamas su burpiu. Tačiau tai daugiau apatinės kūno dalies pratimas nei burpee. Nors burpiui reikalinga viršutinė kūno jėga atsilenkimo dalyje, pritūpimai palieka tą dalį pritūpimo naudai.

Tai puiki viso kūno treniruotė, tačiau jos ypač sustiprina jūsų apatinę kūno dalį.

Kaip padaryti pritūpimą

Labai svarbu gera technika. Kritiniu požiūriu tai padės išvengti bet kokių traumų ar problemų, atsirandančių tiek ilguoju, tiek trumpuoju laikotarpiu. Tai taip pat užtikrins maksimalią naudą iš pratimo. Juk nesinori dėti visų pastangų negavęs visų rezultatų!

  1. Norėdami atlikti pritūpimą, pradėkite stovėti tiesiai kojas pečių plotyje, rankos turėtų laisvai kabėti prie šonų.
  2. Tada nuleiskite žemyn ir padėkite delnus lygiai ant grindų, šiek tiek virš pečių. Peršok kojas atgal, kad būtum klasikinėje „push up“ padėtyje. Įsitikinkite, kad visą laiką laikote savo šerdį, kad jūsų judesys nenugrimztų.
  3. Sprogiu judesiu šokite kojas į priekį į pritūpimo padėtį (vienu judesiu siekite, kad kojos būtų lygios ant grindų). Tada pakelkite į padėtį, kurioje pradėjote pratimą.

Pratimai, skirti komplimentui pritūpti

Kaip visada, vienais pratimais negalima atlikti visų darbų, kurie padėtų jums pasiekti užsibrėžtų tikslų. Galite padidinti savo pritūpimo traukos rezultatus, įtraukdami šiuos nemokamus pratimus į savo treniruotes …

Pritūpę kėlikliai: Tai yra puikus apšilimo pratimas, leidžiantis jums prisitaikyti prie pritūpimų. Tiesiog pradėkite rankas už galvos ir kojas kartu. Tada nusileiskite į pusę pritūpimo, užtikrindami, kad neapsuptų nugara. Laikykite rankas už galvos ir šokinėkite kojas į šoną, išlaikydami pusiau pritūpusią poziciją.

Dėžutės šuoliai: Jums reikės įrangos šiam, tačiau tai puikus būdas pakelti treniruotę į kitą lygį. Atsistokite prieš plyometrinę dėžę ir palikite pakankamai vietos ant jos šokti (pradėkite nuo mažiausio turimo, jei nesate tikri dėl savo galimybių). Padėkite kojas pečių plotyje. Šiek tiek nuleiskite žemyn, tada užlenkite klubus, pasukite rankas ir šokinėkite ant dėžutės. Siekite nusileisti švelniai ir tada nusileiskite į klasikinę pritūpimo padėtį.

Pritūpimas pritūpimo traukai

Pritūpimai yra puikus pratimas, kurį galite atlikti beveik visur. Jiems gera turėti rankovę, kai sporto salė yra užimta, kad negaištumėte laiko laukdami, kol atsiras tam tikrų svorių ar įrangos. Jūs netgi galite tai padaryti namuose ar viešbučio kambaryje, jei negalite patekti į sporto salę ar norite, kad jūsų medžiagų apykaita vyktų prieš išvykstant į dieną.

Pritūpimai pritraukia riebalus ir tonizuoja. Jie yra geras viso kūno judesys, naudojant jūsų pilvo raumenis, krūtinę, pakinklius, sėdmenis, tricepsą, keturkampius ir pečius. Tačiau tikrieji šio pratimo rezultatai bus matomi jūsų keturkampiuose, sėdmenyse ir pakinkliuose.

Tvirtų sėdmenų vystymasis yra labai svarbus norint išvengti traumų, kol dirbate. Pakinkliai yra didžiausi kūno raumenys, ir jie yra pagrindiniai pagrindinio kėlimo veiksmai, taip pat pagrindinė laikysena sėdint ir stovint.

Jei dirbote su pritūpimais (ypač svertiniais pritūpimais), šis žingsnis bus naudingas tobulinant techniką, tuo pačiu įtraukiant kardio elementą į treniruotę.

Tai taip pat yra puikus pratimas norintiems pagerinti klubų judrumą. Tai dažnai kelia susirūpinimą tiems, kurie užsiima svorio treniruotėmis, todėl verta tai įtraukti į treniruotę kuo anksčiau į treniruočių programą. Ribotas klubo judrumas gali sukelti daugybę skausmų, įskaitant apatinės nugaros dalies skausmus ir kelius.

Jei kelia susirūpinimą jūsų keliai, pritūpimų pritraukimas į koją yra naudingas ir jums. Stiprūs kelio sąnario kaulai yra būtini sveikiems keliams. Pakinkliai padeda užtikrinti stabilumą jūsų keliuose ir neleidžia jiems išlaikyti savo judesių. Tai bus dar labiau palaikoma dirbant su keturračiais per šias pratybas. Pastatę du raumenis kartu, kūnas išlaikys puikią pusiausvyrą, ypač jei atliekate kardio pratimus, pavyzdžiui, bėgate ir važiuojate dviračiu.

Paimkite namų pranešimą

Kaip matote, yra daugybė priežasčių, kodėl treniruotės metu turėtumėte daryti pritūpimus. Kuris tavo mėgstamiausias? Nesvarbu, ar ieškote priaugimo, smulkinimo, treniruotės variantų ar būdo palaikyti klubus ir kelius, pritūpimo įtempimai jus apėmė. Įtraukite 2 rinkinius iš 15 pakartojimų, kad galėtumėte pradėti treniruotės metu, ir stebėkite rezultatus!