Siūlomos belaidės ausinės ⇒

Reklamos belaidžių ausinių diagrama

Belaidžių ausinių kainos

Pažiūrėkime apie kainų stulpelių prasmę.

Prekė „mažmeninė kaina“

Kiekvieną belaidę laisvų rankų įrangą vertina jos gamintojas: įmonė, atsižvelgiant į produkto savybes, nusprendžia ir rekomenduoja pardavimo kainą įvairiems mažmenininkams. Kaina yra orientacinė, todėl jis gali kisti priklausomai nuo parduotuvės, ypač laikui bėgant. Tiesą sakant, keičiant pažangias technologijas dažnai nutinka taip, kad dar visai neseniai modelis smarkiai smunka arba realiai reklamuojamas. Pirmoji vertė, kurią matote antraštėje „mažmeninė kaina“, Nurodo įmonės vertinimą.

„Pardavimo kainos straipsnis“

Tačiau pardavimo kainos skiltyje mes randame būtent vykdomą akciją arba bet kokiu atveju kainą, kurią pardavėjas nusprendė už produktą. Rasta figūra yra tikroji, t sumos, kurią sumokėsite pateikus užsakymą. Neabejokite net geriausiais pasiūlymais, nes tai yra ne kas kita, kaip rinkodaros strategijos, nes pardavėjas galės save pranešti ir todėl sukurti patikimą klientūrą.

Akcija ir nuolaida

Trečias ir ketvirtas stulpeliai leidžia suprasti, kiek verta dabartinė akcija, pabrėžiant, kiek sutaupyta eurų ir procentais.

Eurais skirtumas

Trečiame stulpelyje nurodomas produktų reitingas lentelėje, nes įrenginys, kurio didžiausia euro suma atimta iš sąrašinės kainos, yra didesnis nei tas, kuriam taikomos mažesnės nuolaidos. Vertė, kurią matote, yra paprastos aritmetinės operacijos rezultatas, kur akcijos kaina atimama iš pradinės kainos.

Nuolaidos procentas

Labiau orientacinis yra ketvirtasis stulpelis, kuriame galite patikrinti, kurios belaidės laisvų rankų įrangos procentai yra geriausi. Reikėtų pažymėti, kad šia technologija aprūpintų produktų kainų diapazonas yra labai platus, taigi Aukščiausio lygio prietaisas visada turės didesnę nuolaidą eurais, todėl greičiausiai bus sąrašo viršuje, net neturėdamas geriausio procentinio pasiūlymo.
Norėdami supaprastinti diskusiją, siūlome jums paprastą pavyzdį: 300 eurų bevielėms ausinėms su 20% nuolaida bus taikoma 60 eurų nuolaida. 100 eurų modeliui su 50% nuolaida, taigi didesnė, skirtumas bus 50 eurų nuo mažmeninės kainos.

Pasiūlymas ir pirkimas

Jei, žiūrėdami į stalą, nusprendėte įsigyti laisvų rankų įrangą, tereikia padaryti spustelėkite žalią mygtuką yra patekti į pardavimo svetainę, kuris taip pat parodys, kiek kūrinių liko. Atkreipkite dėmesį į tai, nes jei nepasinaudosite akimirka, galite praleisti progą (dažnai reklamoje yra net vienas gabalas). Neryžtingai vis tiek galite parašyti mums komentarąarba perskaitykite rekomenduojamų modelių vadovą ir apžvalgas, taip pat dažnai su nuolatinėmis akcijomis.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *