Tiksliai, ką valgyti po treniruotės N

Pataikymas į vėlyvą vakarą nėra nusikaltimas. Tai rodo atsidavimą ir pasiryžimą pasiekti savo fitneso tikslus, ypač kai tai yra toks užimtumas dienos metu. Tema, ką valgyti po treniruotės naktį, jei iš viso gali sutramdyti tą norą, ar ne?

Jūs įeinate, tamsu ir, nepaisant to, kad jaučiate gana gerai dėl savo darbo etikos, bet prieš akimirką, jūs dabar susiduriate su šaldytuvu, kuris ruošiasi užkąsti prieš pat miegą. Taigi, kokios yra taisyklės, ar jų yra?

Norėdami pradėti, išaiškinkime keletą svarbių faktų. Pirma, jūsų kūnui reikia baltymų ir angliavandenių per 30 minučių po treniruotės. Antra, per dvi valandas po šio pratimo turėtumėte atkurti glikogeno atsargas – tai angliavandeniai, sukaupti raumenyse.

Po treniruotės laikas, kai kūnui labiausiai reikia, kad jūs pasirūpintumėte savo mityba. Šiuo metu jūsų raumenys auga ir kūnas atsigauna, ir jūs turite įsitikinti, kad tiekiate kūnui kuro, kad tai padarytumėte. Raumenų auginimas – tai suskaidymas pasipriešinimo treniruotėmis ir jų taisymas, o maistas, kurį valgote po treniruotės, tai atlygina.

Vėlgi, tai ne visada yra pasirinkimo ar atsidavimo klausimas. Darbo laikas ir netaisyklingos pamainos gali priversti jus patekti į kampą, kur vienintelis laikas treniruotis yra naktį, todėl valgote arčiau miego nei kiti žmonės. Pasirengimas tokiomis aplinkybėmis yra pagrindinis dalykas. Galite pabandyti išvengti valgymo prieš miegą, prieš treniruotę suvalgydami tinkamą valgį, kuriame yra apie 400 kalorijų, kad prieš eidami miegoti, parduotuves galite papildyti tik lengvu užkandžiu.

Tikriausiai jau spėjote, kad išsinešimai, šaldytos picos ir kiti rafinuoti angliavandeniai turi ne tik labai mažai maistinės vertės, bet ir labai mažai naudingi jūsų apetitui ar sveikimui po ilgos dienos ir vėlyvos treniruotės. Nesijaudinkite – mes turime keletą idėjų, ką valgyti po treniruotės naktį jums …

1. Baltymų kokteiliai ir baltymų batonėliai

Papildymas baltymų kokteiliais yra puikus būdas gauti baltymų, kurių reikia jūsų organizmui per 30 minučių po treniruotės. Tas pats pasakytina apie baltymų batonėlius ir užkandžius – jie suteikia jums sveiką baltymų ir angliavandenių dozę iškart po fizinio krūvio.

Išbandykite mūsų kepamų baltymų sausainių juostą po vėlyvos nakties treniruotės, kad gautumėte baltymų pripildytą gydymą, kuris patenkins jūsų saldų potraukį – atėmus kaltę.

2. Micelinis kazeino baltymas

Micelinis kazeino baltymas, kitaip vadinamas baltymu prieš miegą, yra puikus papildomas partneris prieš miegą. Jis gaunamas iš pieno ir jo absorbcijos greitis yra daug lėtesnis nei išrūgų baltymų, o tai reiškia, kad miegant jūsų raumenys gali užtikrinti ilgalaikį baltymų kiekį. Išgėrę greitai virškinamų išrūgų ar augalinių baltymų iškart po treniruotės, gerdami kazeino kokteilį prieš miegą, raumenys atsistatys ir augs.

3. Jogurtas ir vaisiai

Natūraliame ir graikiškame jogurte gausu probiotikų – draugiškų bakterijų, kurios padeda virškinti, puikiai tinka prieš miegą. Jie taip pat gausu kalcio ir baltymų šaltinio. Po raumenų stiprinimo treniruotės įmaišykite baltymų miltelių ir vaisių samtelį, kad raumenys atsigautų ir papildytų energiją. Geriausias dalykas, susijęs su šiuo užkandžiu, yra tai, kad jis sveikai maitins jūsų smaližių potraukį, nepadidindamas gliukozės kiekio kraujyje.

4. Varškė

varškės

Jie sako, kad sūris suteikia svajonių, kai valgomas arti miego, tačiau varškė yra toks geras baltymų šaltinis ir toks sotus, kad vidurnakčio reidams jį turėtumėte laikyti savo šaldytuve. Be to, jame yra labai mažai riebalų, o tai reiškia, kad prieš miegą nevalgysite nereikalingų kalorijų.

5. Kietai virti kiaušiniai

kiaušiniai

Kietai virti kiaušiniai yra mūsų sveiko pelno pirkinių sąrašuose naktimis ir rytais. Juos taip lengva paruošti – užtenka dešimties minučių užvirti, ir jūs galite juos paimti į indą į sporto salę arba palaukti, kol grįšite namo. Jie yra puikus baltymų ir sveikų riebalų šaltinis, be to, moksliniai tyrimai neseniai parodė, kad sveiki kiaušiniai skatina raumenų ir baltymų sintezę iškart po treniruotės, dar daugiau, kaip tik kiaušinių baltymai.

6. Humusas su pipirais

avinžirnių nauda

Vis dar stengiatės suprasti, ką valgyti po treniruotės naktį? Kepti avinžirniai, patiekiami su ypač tyru alyvuogių aliejumi, yra sotus ir skanus užkandis, be to, juose gausu baltymų ir angliavandenių, kurie yra būtini po treniruotės. Jei po naktinės treniruotės esate nemenkas, kapotų spalvotų pipirų panardinimas į sultingą humuso puodą yra puikus užkandis traškučiams ir traškučiams pakeisti.

7. Lašiša ir salotos

Tai nebūtinai turi būti šviežia lašiša, jei negalite gauti ar pagauti vėlyvą vakarą. Idėja yra ta, kad jūs galite norėti lengvo patiekalo, o ne užkandžių, o riebi žuvis su svarbiomis omega riebalų rūgštimis ir baltymu yra soti ir skani, ypač kartu su lapiniais žalumynais. Kaip įrodyta, kad toks Viduržemio jūros regiono patiekalas padeda tiek fizinei, tiek kognityvinei sveikatai, jūs lengvai išsimiegosite patiekę sau lėkštę.

Paimkite namų pranešimą

Jūsų kūnui reikalingi baltymai ir angliavandeniai raumenims vystytis, energijai ir atsistatymui po treniruotės, nesvarbu, koks paros laikas būtų. Užkandžiai vėlai vakare gali būti apmokestinami kaip didelis „ne“, bet jūsų sveikata ir miegas priklausys nuo to, ar papildysite glikogeno atsargas ir ar tinkamai maitinsitės. Žinodami, ką valgyti po treniruotės naktį, atsistatysite teisingai – pasieksite aukščiausią rezultatą sporto salėje ir už jos ribų.