▷ Materassimemory.e apžvalga

Materassimemory.eu Wave

Materassimemory.eu Onda: Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis čiužinį

1. Vidinė sudėtis: įvertinimas 7,5 iš 10

Veiksnys, susijęs su „Materassimemory.eu Onda“ vidine kompozicija, įvertinamas labai gerai, nes šį modelį sudaro „ViscoPur“ lakštas, užpildas iš poliuretano putų vandens pagrindu, sudarytas iš alveolinių mikroląstelių, dėl kurių jo konsistencija panaši į tą. kempinės. Tai putos viskoelastinis, dar vadinamas atminties putos, turi būties skirtumą nedeformuojamas ir paskirstyti svorį tolygiai, jis yra storas 4 cm, vertė ne per didelė, bet vis dėlto Gerai kad būtų užtikrintas tam tikras komfortas ir palaikymas. Kitas teigiamas „Onda Materassimemory.eu“ elementas yra jo banguota profilio forma, skirtas pasiūlyti tam tikrus mikroventiliacija čiužinio išorinio paviršiaus. Atsižvelgiant į kainą, už kurią parduodama „Materassimemory.eu Onda“, atrodo suprantama, kad atminties putplasčio plokštės storis yra 4 cm ir ne didesnis, nes modeliai, kurių šios medžiagos procentas yra didesnis, turi daug didesnę kainą. Dviprasmiškas šios medžiagos bruožas yra tai, kad ji linkusi atsilaikyti daugiau šilumos, todėl neigiamas tiems, kurie nori šviežio čiužinio, tačiau teigiamai vertina vėsą ir tiems, kurie ieško šiltos lovos griežčiausio klimato sąlygomis.

2. Išorinis apvalkalas: 8 iš 10 įvertinimo

Veiksnys, skirtas šio čiužinio išorinei dangai, taip pat buvo įvertintas labai gerai nuo pamušalas šio modelio yra iš audinio kvėpuojantis elastinga labai ypatinga. Tiesą sakant, mes randame pluoštą, gautą sujungus sintetiniai pluoštai tradiciniai, kurių gijos sidabras ir alijošius: pirmoji medžiaga pasižymi galingu antibiotikų poveikiu, išvengiant mikrobų susidarymo čiužinio viduje, geba reguliuoti kūno temperatūrą ir sugeba padaryti čiužinį prieš kvapą, o alavijas – drėkinančių ir raminančių nervų sistemą. Todėl šioms medžiagoms būdinga būtybė antialerginis, anti-erkė ir taip pat anti-kvapas, padedantis ilgiau išlaikyti gerą čiužinio būklę. Mažas neigiamas dalykas yra tas, kad atrodo, kad ant išorinio dangtelio trūksta rankenų, kurios galėjo palengvinti čiužinio judėjimą ar gabenimą.
Teigiamų savybių patrauklumui jai trūksta taip pat galimybė prisitaikyti čiužinys prie žiemos ar vasaros sezonątai yra, trūksta vilnos dangos vienoje čiužinio pusėje ir medvilnės ar kitų šviežių pluoštų; iš tikrųjų ši savybė ne visada yra atminties putų čiužiniuose (kurie iš tiesų linkę sulaikyti šilumą) ir apskritai vidutinio ar vidutinio mažumo čiužiniuose.

3. Matmenys: Įvertinta 7,5 iš 10

„Onda Materassimemory.eu“ matmenys yra 160 cm pločio ir 190 cm ilgio, vieno dydžio standartasdvigubas čiužinys tinka dviem žmonėms. Aukštas įvertinimas, priskirtas dydžio koeficientui, yra tinkamas ir buvo gautas daugiausia dėl kitos svarbios priemonės, būtent įčiužinio aukštis kuris atsakingas už jo komfortą ir teisingą kūno palaikymo būdą naktinio poilsio valandomis. Šio modelio bendras aukštis yra 21 cm, figūra priimtina bet nėra puikus: optimalus aukštis yra nuo 23 iki 30 cm, tačiau jau pradedant nuo 21 cm, manoma, kad čiužinys yra tinkamo storio gerai pailsėti.

4. Ergonomika ir kietumas: įvertinta 8 iš 10

Faktorius, susijęs su šio čiužinio ergonomikos laipsniu ir kietumu, buvo įvertintas labai gerai, nes sveikas ir laikysenos požiūriu šis produktas siūlo ne tik patogų, bet ir teisingą poilsį. Ten pakelti šio čiužinio, tai yra atsparumas ant jo gulinčio kūno svorio apkrovai yra Vidutinio ūgio ir tinka palaikyti vartotojus iki maždaug 100 kg. Be geros ergonomikos, kurią suteikia čiužinio vidui naudojamos atminties putplasčio medžiagos, taip pat struktūra atrodo gana gerai, su 7 diferencijuoto lifto zonos, tai yra, sukurta tolygiai pritaikyti ir paskirstyti kūno svorį pagal skirtingas kūno vietas, kur neišvengiamai atsiranda didesnis slėgis. Dėl šių savybių „Onda Materassimemory.eu“ gali būti čiužinys išlaikyti kūnas teisingas būdas ir venkite kraujotakos problemų, raumenų, gimdos kaklelio ar sąnarių skausmų atsiradimo: dėl šių priežasčių šis modelis tinka tiek žmonėms, kurie jau kenčia nuo tokių problemų, tiek tiems, kurie nori jų išvengti ir užtikrinti sveiką bei sveiką poilsį.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos