▷ Petra FG apžvalga 20.07

Petra FG 20.07

Petra FG 20.07: Mūsų balsai dėl lemiamų veiksnių renkantis sulčių ekstraktorių

1. Struktūra: įvertinta 6,5 ​​iš 10

„Petra FG 20.07“ ištraukėjo struktūra šiek tiek skiriasi nuo „klasikinio“ vieno iš vertikaliųjų ištraukėjų, nes varžtas nėra sulčių perdirbimo indo viduje, bet taip pat skiriasi nuo horizontalių ištraukėjų, kuriuos jie kuria tik pločio, o ne ilgio, kaip šis. Ten struktūra šio modelio pavyzdį galbūt būtų galima apibrėžti kaip „hibridas“Tarp dviejų tipų ir atrodo gana patenkinamas lengva valdyti ir bendruosius matmenis, kuriuos galėtume apibrėžti kaip „vidutinius“, todėl jam buvo suteiktas toks įvertinimas viršija pakankamumą. Stabilumas yra šiek tiek pakenktas, tačiau keturių neslystančių pėdų buvimas tikrai padeda. Tačiau kalbant apie talpa celiuliozės konteinerio ir sulčių indo, net jei jie nėra deklaruoti, bet kuriuo atveju atsiranda Gana gerai ir negalite priversti jūsų ištuštinti konteinerių labai dažnai.

2. Spektaklis: įvertinta 6 iš 10

„Petra FG 20.07“ naudojimasNašumo koeficientas pasirinktas norint suteikti pakankamą įvertinimą, nes, nors „Petra FG 20.07“ nėra būdingos sudėtingos techninės specifikacijos, jis vis tiek gali veikti gera vaisių ir daržovių įvairovė (visi gerai iš anksto supjaustyti) ir gamina geras sultis. Čia yra parametrai, į kuriuos reikia atsižvelgti išsamiai:

  • Rpm: sraigtas daro 80 apsisukimų per minutę, o tai reiškia, kad šis ekstraktorius nėra vienas iš sudėtingiausių (kaip sakėme, kuo lėčiau apdorojama, tuo didesnis sulčių kiekis ir kokybė, o geriausių modelių greitis yra apie 40 apsisukimų per minutę . minutę)
  • Sukimosi kryptis: galima pakeisti sukimosi kryptį, jei į sraigtą įstringa vaisių ar daržovių likučių ar gabalėlių
  • Darbo autonomija: neįmanoma perkrauti šio ištraukiklio ir dirbti ilgiau nei 10 minučių iš eilės. Tuo metu prieš pradedant naują darbo seansą reikės leisti varikliui atvėsti bent 20–30 minučių.

3. Lengva naudoti: įvertinta 6 iš 10

Petra FG 20.07 AugerMes nusprendėme priskirti pakankamą „Petra FG 20.07“ ekstraktoriaus naudojimo praktiškumą, nes praktiškas jo naudojimas yra gana patogus, net jei nėra tarp daugumos lengva arba sudėtingas šiuo metu rinkoje. Pažvelkime išsamiai į du elementus, kurie padeda praktiškai naudoti šį produktą:

  • Montavimo paprastumas: surenkant šį modelį jums reikės mažai laiko ir pastangų, nes jo surinkimas yra paprastas ir intuityvus
  • Variklio triukšmas: šio modelio triukšmo lygis nėra išreikštas ir, pradėdami jį naudoti, pastebėsite, kad jis nėra per daug triukšmingas, todėl jis taip pat galėtų būti naudojamas ryte ir vakare, net jei jis daug mažiau tylus nei kiti šiuo metu prekyboje esantys modeliai (kurie vis dėlto kainuoja daugiau)

4. Priežiūra: įvertinta 6 iš 10

„Petra FG 20.07“ priežiūra nėra bloga, tačiau rezultatai, ypač valymo požiūriu, nėra per daug įdomūs, todėl pasirinkome šiam koeficientui priskirti tik leidimo ženklą. Pažymėtina, kad šis modelis neįtikino, kodėl taip yra Nerekomenduojama nuplaukite jo dalis indaplovė, ir mes darome prielaidą, kad taip yra dėl netinkamos kokybės plastikinių medžiagų, kurios greičiausiai bus gana neskaidrios ir gana greitai pažeistos, ypač jei jos plaunamos indaplovėje. Tačiau jei norite sutikti su šiuo kompromisu ir vis tiek įdėsite indus į indaplovę, valymas tikrai greitesnis! Taip pat atsižvelgiant į tikrai maža kaina kam parduodamas šis ištraukėjas, nenuostabu, kad yra šis mažas diskomfortas atrodo priimtina vardan santaupų.

5. Priedai: įvertinti 6 iš 10

„Petra FG 20.07“ priedai„Petra FG 20.07“ priedų koeficientas yra pakankamas, tačiau jo neviršija dėl kelių priežasčių, kurias mes dabar jums parodysime. Pirmąją priežastį neabejotinai parodo tai, kad ji yra tiekiamas tik vienas filtras, todėl galima gaminti vienos konsistencijos sultis, be galimybės jas keisti. Be to, nepaisant to, kad yra du konteineriai, vienas skirtas atliekoms rinkti, o kitas – sultims, tai nėra per daug įtikinamai: kaip sakėme apie priežiūrą, linkę lengvai tapti nepermatomu plovimo metu pagelsti, be to, sulčių indo negalima pakeisti, nes tarpas po skysčio snapeliu yra labai siauras ir turi tam tikrą formą, kurioje tik tiekiamas indas puikiai tinka. Vietoj to, mes teigiamai vertiname tai, kad yra a mažas dantų šepetėlis, kuris naudojamas filtro ir sraigto valymui palengvinti.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos