▷ „Philips GC7031 / 20“ apžvalga

„Philips GC7031 / 20 PerfectCare Viva“

Mūsų įvertinimas dėl lemiamų veiksnių renkantis garo generatoriaus lygintuvą

1. Struktūra: įvertinta 9,5 iš 10

Struktūros koeficientas yra visiškai patenkinamas „Philips GC7031 / 20 PerfectCare Viva“ modeliui, lygintuvas su katilu, leidžiantis turėti ilgą darbo autonomiją ir praktišką naudojimą. Pažiūrėkime žemiau šio modelio priskirto puikaus įvertinimo priežastis.
„Philips GC7031 / 20 PerfectCare Viva“ struktūra
Mūsų ištirtas yra ilgiems darbo seansams sukurtas prietaisas, kuriam didelis bakas buvo pastatytas greta su a lengva plokštė (1,2 kg), idealiai tinka nepavargti net per ilgesnes nei valandos darbo sesijas.
Kitas įdomus veiksnys, turintis įtakos lyginimo praktiškumui, yra tai, kas rūpiplokštelės pasvirimas ant pagrindo apgyvendinimas: panaši padėtis palanki paėmimui / palikimui, kuris dažnai atliekamas lyginant. Šiuo atžvilgiu taip pat verta pabrėžti, kad yra dievų guminės pagalvėlės dedamas ant paviršiaus, kad pailgintumėte lygintuvo stabilumą, remdamiesi ant pagrindo. Kai lygintuvas nenaudojamas, tai įmanoma užrakinti plokštelę remti, kad būtų išvengta nemalonių avarijų.
Fizinė „Philips GC7031 / 20 PerfectCare Viva“ struktūra yra didžiulė, daugiausia dėl didelio jo bako. Kabelis ir vamzdis yra vidutinio ilgio ir gali būti surenkami į tinkamą veltui kad užimtų mažiau vietos.
„Philips GC7031 / 20 PerfectCare Viva“ lizdas

2. Garas: Įvertinta 8 iš 10

„Philips GC7031 / 20 PerfectCare Viva“ garo savybės mus visiškai patenkina, nors techninės vertės nėra vienos didžiausių rinkoje: vis tiek randame skaičių virš vidutinio ir sugebėti pasiūlyti greitą ir tikslų darbą, kuris pateisina mūsų priskirtą gerą įvertinimą.
„Philips GC7031 / 20 PerfectCare Hurray“ garams
Taigi pradėkime nuo 4,8 baro, leidžiančią greitai tiekti garą: super-garas, „Philips GC7031 / 20 PerfectCare Viva“ modelio yra 190 g / min, vertė, į kurią reikia atsižvelgti vidutiniškai dideliame diapazone. Kalbant apienuolatinis pristatymas, įdomu suprasti geležies takumą be įprasto režimo, randame labai įdomią vertę 120 g / min, kuris yra aukščiausias standartas, kurį galime rasti rinkoje, puikiai tinkantis tiems, kurie turi daug drabužių kiekvienoje sesijoje.

3. Vanduo: įvertinta 9,5 iš 10

Vandens faktorius, be abejo, yra vienas įdomiausių šio modelio, kuris turi didelį baką ir kitų naudingų funkcijų ilgam darbo užsiėmimui.
„Philips GC7031 / 20 PerfectCare Viva“ talpa
Taigi pradėkime nuo talpa garo generatoriaus lygintuvo „Philips GC7031 / 20 PerfectCare Viva“, kuris, kaip ir keletas kitų rinkoje esančių, gali pasigirti bakeliu su talpa didesnis nei 1,5 litro, tiksliai 1,7 l. Tai reiškia, kad jei garo stiprinimas nėra naudojamas per daug, sesijos trukmė gali viršyti 3 valandų nepertraukiamo darbo trukmę. Jei to nepakanka, mūsų ištirtą galima įkrauti, neišjungiant lygintuvo.
„Philips GC7031 / 20 PerfectCare Viva“ priežiūra
Kitas labai svarbus elementas, į kurį reikia atsižvelgti atsižvelgiant į vandens faktorių, yra antikalkių sistema: funkcija CalcClean ne tik leidžia mums atsverti kalkakmenio susidarymą, dėl kurio plokštė ilgainiui gali prarasti savo efektyvumą, bet ir aprūpinta intelektualioji „Priminimo“ sistema, kuris įspėja mus, kai reikia valyti, taip pat išjungia lygintuvą, jei nepaisoma įspėjimo.

4. Galia ir suvartojimas: įvertinta 9 iš 10

Kalbant apie galios koeficientą ir suvartojimą, esame patenkinti, net jei „Philips GC7031 / 20 PerfectCare Viva“ modelis yra lygintuvas su katilu, dėl kurio kai kurie klausimai lieka neatsakyti.
„Philips GC7031 / 20 PerfectCare Viva optimaltemp“
Tiesą sakant, jei rasime duomenų, susijusių su galia, tai yra 2400 vatų, kurio dėka plokštelė yra karšta ir paruošta naudoti vos per 2 minutes, mes nesame tikri dėl taupymo, kurį gali suteikti „Eco“ režimas.
Tiesą sakant, „Philips GC7031 / 20 PerfectCare Viva“ garo generatoriaus lygintuve yra kitų naudingų funkcijų, susijusių su energijos taupymas ir ne tik tai, nes randame funkciją „OptimalTemp“, kurių dėka visi drabužiai lyginami vienodoje temperatūroje, kad nebūtų švaistomi garai.

5. Plokštė: įvertinta 9 iš 10

Mūsų egzaminuojamojo plokštė idealiai tinka tiek skystam, tiek tiksliam darbui, todėl ją apibūdinantis faktorius įvertinamas puikiai.
„Philips GC7031 / 20 PerfectCare Viva“ grotelės
Ten „SteamGlide Plus“, pavadinimas, kurį pats „Philips“ suteikė daugeliui savo plokščių, įskaitant „GC7031 / 20 PerfectCare Viva“ modelį, yra paviršius pilna skylių, skirtingo skersmens ir skirtingos koncentracijos, leidžiančios gerai tikslinti tose vietose, kur to reikia, ir šiluma tolygiai pasiskirsto per visą plokštelę, kad būtų lengviau sklandumui ir darbo greičiui.
Taip pat plokštelės morfologija su ja auskaro antgalis net jei ne labai ilgai, tai padeda garantuoti gerą darbą tikslumas.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos