Bane treniruotė Įgyti Holivudo kūno sudėjimą

Parašė Jackas Boardmanas


Pelnyk kaip Bane


Kalbėk apie laimėjimus ir jie pasirodys. Taip pat yra tam tikrų darbų ir keletas gyvenimo būdo koregavimų, kaip „Dark Knight Rises“ gerbėjai pastebėjo Tomo Hardy vaizduojant Batmano pastatytą nemezę „Bane“. Pelną gauna labai pakoregavus treniruočių planą. Hardy gerbėjai matys jį už Bronsoną ir pasieks raumenų MMA filmui „Warrior“, tačiau Bane’o kūno tipas yra žymiai didesnis už abu, tad kaip jis tai padarė?


holivudas


Bane’o dydis ir jėga matė, kaip jis pakėlė Betmeną ir sulaužė nugarą. Atsakymas į tai yra rimtas masės ir jėgos stiprinimas. Ataskaitos rodo, kad Hardy kiekvieną savaitę laikėsi trijų dienų viso kūno treniruotės, daug dėmesio skirdamas norimų raumenų sporto salėje nukreipimui, poilsiui ir rimtam kalorijų suvartojimui.

Jūsų treniruočių savaitę sudarys trys viso kūno treniruotės su poilsio diena po kiekvieno, savaitgalį naudosite visiško atsigavimo laikotarpiui, kad raumenų nuovargis nebūtų problema. Kadangi šios treniruotės esmė yra masės padidėjimas, turėsite žinoti apie kalorijų deginimą. Tai reiškia kardio apribojimus. Venkite intensyvių mankštų, dėl kurių padidėja širdies ritmas.


saldus maistas


„Jonathon Ross“ interviu metu Hardy išsisukinėjo, kad „apgavo“, kad uždėtų visą savo masę – ne narkotikais, o vartodamas per daug nesveiko maisto, įskaitant picą ir ledus, kartu su baltymais ir angliavandeniais, tokiais kaip vištiena ir ryžiai. Be to, didelį vaidmenį vaidino baltymų kokteiliai ir papildai, kurių masė padidėjo.

Šis mitybos planas vargu ar yra idealus vidutiniam kultūristui. Turint omenyje, kad Hardy dirbs pagal grafiką, nurodydamas filmavimo terminą, nesaikingas nesveiko maisto vartojimas nėra tvari dieta. Tačiau tai, ko galite pasisemti iš Hardy dietos, yra baltymai ir laipsniškas kalorijų padidėjimas (jei matuojama pagal energijos kiekį, kurį išleisite sporto salėje).

Trijų dienų treniruočių planas susideda iš intensyvių užsiėmimų, kurie sudegins daug perteklinių kalorijų ir riebalų. Jūsų tikslas yra palaipsniui kurti taip, kad jūsų kūnas prisitaikytų prie padidėjusio angliavandenių ir baltymų vartojimo. Tai veikia taip pat, kaip sumažinti kalorijas; turėtumėte sudaryti ilgalaikį planą ir paskirti savo savaitės suvartojimą per savaitę, padidindami jį koreliuodami su keliamą svorį.


Naudokitės šiuo treniruotės planu, kad gautumėte kaip bane:


Viena treniruotė:

Nuolaidinis hantelių presas

Sulenkta per eilutes

Stovinčių pečių presas

Hantelio grobis

Rumunijos „Deadlift“

Pritūpęs


Antroji treniruotė:

Priekinis pritūpimas

„Deadlift“

Štangos spaudimas

Pakabinkite švariai

Pralinksmėk

Sėdi hantelių pečių presas


Treniruotės treniruotės:

Išvalykite ir paspauskite

„Renegade Row“

Krūtinės musės

Prisitrauk

Ėjimas į žemę


kabančios kojos pakėlimai


Laikykitės žemesnio pakartojimo plano, kad paskatintumėte miofibrilinę hipertrofiją. Mes siūlome tris-penkis trijų-penkių pakartojimų rinkinius. Pradėdami nuo savo vieno pakartojimo maksimalios žinios, pirmąją savaitę pradėkite nuo maždaug 40 procentų šio skaičiaus. Kiekvieną treniruotę padidinkite pakeltą svorį penkiais procentais.

Laikykitės kiekvieno rinkinio su tinkamu poilsio laikotarpiu ir įsitikinkite, kad likote hidratuotas.

Jei pasieksite plynaukštę, pirmiausia sutelkite dėmesį į visišką repą. Sumažinkite pakartojimų skaičių ir įsitikinkite, kad juos atlikote. Kai jums patiks šio sumažinto pakartojimų skaičiaus svoris, jūsų kūnas prisitaikys ir galėsite pastatyti pakartojimus ten, kur jie buvo, kol būsite pasirengęs vėl didėti.

Kadangi dirbate visą savo kūną, treniruotė bus intensyvi ir sudegins labai kalorijas, todėl prieš treniruotę, jos metu ir po jos būtinai prisipildykite degalų.