Kas yra pagrobimo ir pridėjimo mašinos?

Atsakymas į klausimą priklauso nuo to, kodėl jūs pirmiausia naudojote mašiną. Jei pagrindinis jūsų šlaunų griebimasis yra tai, kad jaučiate, jog jose yra kūno riebalų perteklius, deja, negalėsite pastebėti, kad jų sumažinsite šiuo aparatu.

Be to, jei tikitės pastatyti tvirtesnę apatinę kūno dalį, šios mašinos gali netikti tu. Labai lengva pakrauti pagrobėjo ar pridėtinės mašinos svorį ir manyti, kad gerinate kojų jėgą ir stabilumą, tačiau taip gali būti ir ne. Kita vertus, jei turite konkrečių sporto šakų tikslų, judėjimas gali būti naudingas vienaip ar kitaip.


Kokius raumenis jie veikia?

Adaktoriaus mašina

Tai treniruoja šlaunų viduje esančius raumenis, žinomus kaip papildomi raumenys, įskaitant: longus magnus ir brevis.

Pagrobėjo mašina

Tai treniruoja raumenis šlauniui pasukti į išorę, įskaitant Sartorius, gluteus medius ir tensor fascia latae.

Jei jūsų tikslas yra labiau estetiškai atrodančios šlaunys, norėsite sumažinti kūno riebalų kiekį ir po juo pastatyti šiek tiek liesų raumenų, kad suteiktų dailų išvaizdą.

adductor ir abductor raumenys


Pagrobėjų ir aduktorių mašinos

Geriausia, kai žmogus mankštinasi, atliekami judesiai turėtų būti nukreipti į judesius, kuriuos atliksite kasdieniame gyvenime. Štai kodėl treniruodamiesi sportuoti, esame linkę sutelkti dėmesį į judesius, panašius į tuos, kurie naudojami sporte, kurie padės mums sustiprinti ir pagerinti savo pasirodymą.

Net jei nesate sportininkas, galite paprasčiausiai treniruotis, kad pagerintumėte savo gyvenimo kokybę, pavyzdžiui, stipri nugara reiškia, kad rečiau susižeisite, jei darbe turėsite pasiimti sunkią dėžę ar nešiotis maisto produktus iš jūsų automobilio bagažinę.

Realiame gyvenime yra labai nedaug judesių, kai reikia atidaryti ir uždaryti kojas prieš pasipriešinimą, o tai reiškia, kad nors ir gali geriau naudotis šiomis mašinomis, jie gali neturėti naudos, kurią galėtum perkelti į realų pasaulį tuo pačiu pavyzdžiui, „deadlift“, todėl gali būti naudinga šiuos pratimus susieti su kitais pratimais.

adductor pratimai

Kada mes juos naudotume?

Kai kurie sporto pratimai gali leisti jums atlikti šį jo judesį stovi – bet yra svarbus skirtumas.

Pagrobėjų ir pridėtojų mašinos treniruoja labai mažas raumenų grupes, todėl yra įpratę ir suprojektuoti tik tam, kad pakeltų ar išstumtų nedidelį svorio svorį. Deja, jei žmonės nesiekia šių mašinų technikos, gali būti pridėta daug svorio, kuris gali pakenkti jūsų stuburui.

Bet koks nereikalingas jūsų stuburo spaudimas gali būti kenksmingas ilgą laiką – tai tinka bet kokiam pratimui, todėl svarbu gerai suprasti, kaip naudotis bet kuria sporto sale. Tai padarius, ateityje išvengsite traumų.


Apatinės kūno dalies pratimai

pritūpimai

1. Pritūpimai

2. „Deadlifts“

3. Plaučiai

4. Klubo trauka

Tai yra keli puikūs žingsniai, kurie ateina į galvą, kai norite suformuoti apatinę kūno dalį.

Jei problema yra kūno riebalai, tai galima sumažinti tik pateikus puikų mitybos planą ir kartu treniruojantis. Tai mėlynas ženklas tiems apatinės kūno dalies tikslams, kuriuos tikitės pasiekti!

Jei norite specialiai mokyti įtraukėjus ir pagrobėjus, ypač po sužalojimų, apsvarstykite kai kuriuos grupės darbus. Tokio tipo pratimai efektyviai ir saugiai lavins raumenis be nereikalingo streso stuburui, o judesiai yra daug labiau pritaikomi realiame gyvenime.


Paimkite namų pranešimą

Kadangi šios mašinos yra skirtos labai mažoms raumenų grupėms, žmonėms gali būti geriausia laikytis didesnių kombinuotų judesių, kad būtų pagerinta apatinė kūno dalis, nebent tai būtų būtina sportui.